Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gg na androidzie 5.0

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    I ciekawe czemu tak mało się ktoś wypowiada z tych, co są odpowiedzialni za rozwój komunikatora. Trochę szkoda. W sumie samo forum zapewne też nie ma wielu aktywnych użytkowników ale zawsze jacyś są i liczą na dalszy rozwój gg

    Komentarz


      #32
      Pewnie nie chcą lub nie mogą zbyt wiele mówić.

      Wyslano z galaktyki s4

      Komentarz


        #33
        No i co cisza i kompletnie nic ? Modzi kompletnie się nie udzielają w tematach, coraz mniej się tu dzieje. Szkoda naprawdę że gg tak upada, wolałbym aby było inaczej.

        Komentarz


          #34
          GG już dawno upadło, nie wiem czego wy tu oczekujecie, powinni zmienić licencję na otwartą i samemu by się działało z updejtami
          Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

          Komentarz


            #35
            Nawet na pomoc techniczną nie odpisują....

            Komentarz


              #36
              Zamieszczone przez playaz44 Zobacz posta
              GG już dawno upadło, nie wiem czego wy tu oczekujecie, powinni zmienić licencję na otwartą i samemu by się działało z updejtami
              Oczywiste. Wszyscy przeszli dawno na Facebooka. Na te 30 kontaktów na liście mam jeden aktywny - to mój ojciec.

              Komentarz


                #37
                Szkoda tylko, że niektórzy nie korzystają z fejsbuka i nigdy messengera nie używają. Nawet konta nie mają. A akurat dla mnie gg jest naprawdę wygodne niźli jakaś messenkupa co cały czas w tle siedzi.

                Komentarz


                  #38
                  Też nie mam konta na twarzoksiążce.

                  Komentarz


                    #39
                    Teraz to i GG siedzi w tle
                    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X