Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sterowanie botem gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    sterowanie botem gg

    witam wszystkich znawców tematu, na paczątku zaznaczam iż jestem kompletnym laikiem w temacie botów.Mianowicie mój problem polega na tym iz posiadam urządzenie zarobkowe sterowane przez gg( komendy typu wyłącz po kazdym wrzucie monety przychodzi na moje gg wiadomosc o tym fakcie) problem polega na tym iz nie mam juz kontaktu z tym goscierm co mi to sprzedał a chce pozmieniac hasła i usunąc nr gg na które bot wysyła wszystkie moje informacje...i tu pytanie jak ????dodam jeszcze ze posiadam nr i hasło do tego bota tak ze na gg normalnie sie nim loguje w miare mozliwosci prosze o pomoc pozdrawiam

    #2
    jesli dobrze cie zrozumialem 1 slowem chcesz wyrejestrowac bota z BotApi by spowrotem byl normalnym nr gg a nie Botem ? Jesli tak to potrzebujesz haslo od botapi (powiazane sa z emailem na ktorym bot jest rejestrowany jako bot) i usunac na stronie BotApi

    jesli pytanie jest banalniejsze czyli masz nr gg a chcesz usunac lub zmienic jego haslo lecz nr gg kiedys nie nalezal do ciebie i poprostu nie jest na twoim emailu przez co nie mozesz zrobic przypomnienia haslo to jednym slowem musialbys sie skontaktowac z GG netwrok ale watpie by ci pomogli w tej sprawie....


    Jesli nie odp na twe pytanie to wybacz pozno juz i nie rozumiem do konca pytania

    Komentarz


      #3
      WujcioMattt ma rację jeśli masz login (inaczej email BotAPI na którym został zarejestrowany Bot GG) i hasło BotAPI to https://boty.gg.pl/narzedzia/usun/ i usuwasz Bota GG
      Najlepsze CzatyGG na
      SuppBocie
      (gg:48909067) pod
      komendą /Au

      Komentarz


        #4
        no niestety nie to.. ok przedstawie jeszcze raz po "chlopsku"
        1.posiadam urzadzenie które wysyła na moj nr gg informacje o wrzutach monet. Ja równiez wydaje mu komendy przez gg
        2.posiadam hasło i nr gg na którym działa bot.
        3.bot jest sterowany z mojego nr gg jak równiez z innego nie mojego którego własnie chce usunąc aby kontrola nalezała tylko do mnie.

        Pytanie jak usunąc ten nr gg na który nie chce zeby bot wysylał wiadomosci :0

        pozdrawiam

        Komentarz


          #5
          i znow pozna pora wiec jesli znow nie zaczailem wybacz
          wg tego co piszesz a dokladniej wg mego rozumowania to mamy 1 bota oraz 2 numery GG ktore maja wladze nad tym botem ale jeden z tych 2 nr gg chcialbys usunac z wladzy??

          Jesli tak to tu juz ingeracja w kod PHP lub pythona bedzie potrzebna (kod dzieki ktoremu bot dziala)
          Jesli nie posiadasz skryptow bo ktos ci postawil bota i dal swoj nr gg do wladzy jak i twoj to kicha musisz dogadac sie z kolesiem....

          jesli znow zle zrozumialem to wybacz nie bede dalej wnikal

          Komentarz


            #6
            @WujcioMattt Mateusz w w nocy się śpi, a nie pisze się na forum nie myśląć oczywiście ja też to tak rozumiem jak Ty (chociaż jest 8:06) ale nie wiadomo o co chodzi dokładnie czy o usunięcie drugiego "Właściciela" Bota czy zmienić hasło na GG Bota ;P
            Najlepsze CzatyGG na
            SuppBocie
            (gg:48909067) pod
            komendą /Au

            Komentarz


              #7
              Bartek skoro nie wiesz o co chodzi po co się wypowiadasz. Jednym botem zarządzają dwie osoby ale kolega który napisał post chce pozbawić drugiego właściciela dostępu do owego bota by tylko on sam mógł go używać. Więc Mateusz dobrze zrozumiał.
              44 1111 40 /Au
              Najlepsze Czaty GG

              Komentarz


                #8
                zakanczam wypowiadanie sie w tym temacie po widze ze znow kolejny temat przejdzie na inna rozmowe, zalozycielowi tematu zycze powodzenie i ewentualnie wiadomosc PW tu na forum a innym co sie wypowiadaja w niniejszym temacie prosze o pomoc zalozycielowi tematu w tym temacie

                Komentarz


                  #9
                  @WujcioMattt chyba dał radę bo nic nie pisze.

                  @Ayama Nie umiesz się zamknąć? Ty zawsze masz do mnie jakieś "ALE".
                  Najlepsze CzatyGG na
                  SuppBocie
                  (gg:48909067) pod
                  komendą /Au

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X