Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zastanawialiscie się kiedyś nad tym po co piszecie skrypty Czatow GG ? ;)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    @Up masz temat dotyczący hostingów. Tam na pewno znajdziesz jakiś dla siebie Poza tym to poropsy bo zaczynasz jak każdy i się tego nie kryjesz.

    @Ayama zluzuj. Każdy twój post to najazd na BRT. Nie twierdzę, że nie zasłużył lecz, że to nie jest miejsce na to.

    @BRT Ha Ha Ha... nie pamiętam, żeby który kolwiek Seby czat miał AU ponad 300 prócz jego własnego. Tych czasów to i ja słabo pamiętam bo najpierw była miranda działająca na kompie tylko, potem dziadowski DeWu z 5 komendami już na hostingu, potem tracerout, potem jego autorski, na którym ja się opierałem. Ale też stwierdził sam, że był słaby w tym i tego zbytnio nie ogarniał. Co nie zmienia faktu, że Seb jak Seb. Tupnął i połowę online zbanował bo go wkurzali.


    Dużo osób twierdzi, że GG nie upada. Po czym tak stwierdzacie? Wiele osób z mojego realnego otoczenia stwierdza, że na GG nie był już HoHo i że GG przeżyło już swoje lata świetności. Choćby to, że likwidują etaty i coraz trudniej złapać kontakt z obsługą, która na to forum już chyba nawet nie zagląda
    Ja twierdze ze nie upada

    Poki co, uwazam ze co najwyzej sie przewraca a moze nawet sadzi o czyms innym niz komunikator, chociaz i tu bym sie zastanawial....

    Zyski ma od groma na reklamach no i troche mniejsze na swych prezentach za pomoca gg online ale samo w sobie GG uwazam ze nie upada.
    To fakt zamyka swe portale (co niektore), napisalbym jakie ale nie pamietam, pamietam ze czytalem ze po zamknieciu tego i tamtego przez GG wielu userow odeszlo lub przestalo korzystac nawet z GG co bylo dosc dziwne bo dany portal nie byl powiazany z GG procz wlasnosci no coz ale to ich decyzja...

    Piszesz ze wielu znajomych mowi ze gg to juz przeszlosc no i ze nie wchodza czy nie uzywaja jak kiedys... OK moge sie zgodzic sam za swych czasow siedzialem na GG wiele godzin dziennie (glownie na poczatku pisania kodu) teraz to praca, rodzina, i inne obowiazki mowia ze trzeba przystopowac ale to nie znaczy ze nie korzystam z GG i uwazam ze wielu co przestalo obecnie korzystac i tak wroca na stare smiecie...

    Dawid za duze zyski by od tak zrezygnowac z komunikatorow jak dla nich...
    a co do liczby userow korzystajacych z komunikatorow to owszem ona spadala ale liczba mobilnych GG nie spada az tak jak tych na PC...

    Z mojego serwera (statysyki) dla porownania z PC komunikator korzysta zaledwie jakies 300 osob moze za to pare tysiecy korzysta z androida czyli z telefonow.

    jesli chodzi o strony www to sytuacja podobna probuja wejsc do nas na telefonie ale ze niekiedy mamy pliki swf to musza skorzystac z kompa (bo nie zapominajmy ze istnieja jeszcze telefony z java )

    Ludzie dosrastaja, GG nie wprowadza kolosalnych zmian czy nowosci, wiec z gg glownie korzysta mlodsza populacja ludzi a gdy juz dorosna korzystaja powierzchownie lecz pojawiaja sie nowi mlodzi...


    Oczywiscie nie porownujmy GG z facebokiem i jego czatem bo wiadomo ze niejeden powie "po co mi GG jak jest facebook"
    ale wiedzy ze facebook w porownaniu do GG to maszyna do zbierania i sprzedawania informacji o nas (za co go nie lubie) nie twierdze ze GG tego nie robi ale GG nie chce od nas tylu danych osobowych jak FB wiec to juz swiadczy samo w sobie o tym.....

    Komentarz


      #17
      Ja uważam że GG nie upada u mnie prawie każdy w klasie ma GG ^^

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Ayama Zobacz posta
        Przykre jest czytać to co piszesz..
        Za mało ma czatow by denerwować Ciebie popularnością serwisu i widokiem nowości oraz co jakiś czas powstających nowych czatow. Bywałam na wielu czatach i na wielu skryptach i szczerze przyznam, że nie spotkałam nigdzie tak rozbudowanej sieci jaj Dragonis. Widać to choćby po samych zarejestrowanych użytkownikach na każdym z istniejących czatow. Np.Czat Sloneczko posiada au ok. 1300 osób i codziennie rejestrują się tam nowe osoby. Mój tak samo pomimo iż czat mam półtorej roku to au dochodzi do 1100 a w rzeczywistości nawet nie zapraszamy na czat ani go nie reklamujemy. Ludzie sami nas znajdują i wchodzą z ciekawości. Niektórzy zostają inni odchodzą ale z czasem czesc z nich wraca. Popularność Dragonisa jest duza dzięki Mateuszowi ze względu, iż wszystko co jest na czatach tworzy on sam. Ma tysiąc pomysłów na raz i stara się je wprowadzać na czaty w miarę możliwości dość często. Skrypty pisze sam, nie kopiuje nikogo, nie wiem czy na kimkolwiek się wzoruje ale z tego co go znam wątpię by to robił. Radzi się swoich userow co im się podoba, co chcieli by na czatach. Daje możliwości każdemu na złożenie swojej propozycji nowości lub zmiany tego co już jest na swoim supporcie jak i na forum. Jest też coś takiego jak reputacja czatu. Gdzie każdy użytkownik ma możliwości przyznania plusowej lub minutowej opinii dla każdego czatu z osobna. I dzięki temu również widać jak czaty Wujcia są lubiane i chętnie odwiedzane. Więc myślę że pora najpierw spojrzeć na siebie i na to co dzieje się na Twoich czatach a później krytykowac kogoś komu nieskromnie napisze Powodzi się. Ty robisz jeden podstawowy błąd przez który sam sobie szkodzisz. Nie jesteś tworczy. Jedyne co umiesz to krytykowac negować kopiować oczerniac i zniechęcać do siebie ludzi. Sam sobie wyrobiles taka opinię więc możesz być z tego dumny.
        Ja tam widziałem 10 000 au na jednym Czacie CHYBA (nie jestem pewny) od Ne0 czy Piotrek. Więc nie chwal się 1300 Au na jednym Czacie. Po drugie ogarnij ku.wa w końcu do mnie. O wszystko się czepiasz ^^

        @Wazniak96 Też ogarnij ja się do Ciebie nie czepiam o byle co. I ja twierdze i że upada...
        Najlepsze CzatyGG na
        SuppBocie
        (gg:48909067) pod
        komendą /Au

        Komentarz


          #19
          @up Beret? mam pytanie. Czemu porównujesz czat kanałowy do głównego. Przecież na kanałowym kilkanaście osób ma kanały, które stara się rozwijać. Więc au automatycznie rośnie. A poza tym. Chyba zauważyłeś, że większość cię tu "nie lubi", więc posłuchaj uszatego i się nie pogrążaj

          @Wazniak96 dzięki za propsy przyda się
          Ostatnio edytowany przez MalKavar; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #20
            Nie chodzi, że kogoś nie lubię czy się czepiam na złość. Jak widzę bzdury albo coś mnie w oczy piecze to się czepiam. Ayamy nawet nie znam, a się czepiam. Z resztą... Znów offtop

            Komentarz

            Pracuję...
            X