Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chcę stworzyć nowe imperium, szukam ludzi do współpracy ;-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Chcę stworzyć nowe imperium, szukam ludzi do współpracy ;-)

    Cześć, nie traktujcie tematu o imperium zbyt poważnie

    Mam w planach stworzenie sieci botów gg, zarówno czatów, jak i zwykłych prostych botów.
    No i tutaj pojawia się problem, sam nie mam zbyt dużo czasu na pisanie tego(3-4h dziennie to max) więc poszukuję programistów do pomocy Mam już wszystko zaplanowane, teraz trzeba się zabrać za pisanie kodu.

    Co było by Twoim zadaniem?
    Zależnie od Twoich preferencji, możesz zająć się back- lub front-endem, czaty będą bardzo rozwinięte, przyjazne dla użyszkodników, oraz zoptymalizowane pod względem wydajności. Do tego wszystkiego będzie rozbudowany panel przeglądarkowy, więc jeżeli w web-developingu czujesz się jak ryba w wodzie też możesz mieć w Imperium swój wkład. Jeżeli jesteś początkującym programistą, nie bój się napisać, bo możesz się wiele nauczyć Ważne jest dla mnie pisanie przejrzystego kodu, aby reszta ekipy nie musiała większości czasu spędzać nad domyślaniem się co poszczególne linijki robią :3

    Co z tego możesz mieć?
    Na początku jedynie satysfakcję z obserwacji rozwijającego się płodu, jednak jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, niewykluczone, że pojawią się wpływy, a wtedy dostaniesz swój % adekwatny do wkładu pracy.

    Co musisz umieć?
    Przede wszystkim posługiwać się GITem, następnie zależnie od tego, co chciałbyś kodować:
    Web => HTML(5), CSS. Opcjonalnie: PHP, JS, JQuery, jeżeli nie czujesz się dobrze w tych językach, i tak się przydasz Możesz zaprojektować stronę, a funkcje zostaną dodane przez bardziej doświadczonych
    Server-side => PHP(programowanie obiektowe mile widziane), SQL

    Jesteś zainteresowany/a? Napisz w tym temacie, lub naskrob maila na beniaminkowol@gmail.com

    Pozdrowionka.
    Już niedługo...

    #2
    dobre

    Komentarz


      #3
      podpisuje się pod Wujkiem
      Najlepsze CzatyGG na
      SuppBocie
      (gg:48909067) pod
      komendą /Au

      Komentarz


        #4
        piszac dobre mialem na mysli smieszne

        Komentarz


          #5
          @WujcioMattt Co Ty nie powiesz? ;P

          @Beniooo Teraz prawie każdy (WIĘKSZOŚĆ nie licząc Ważniaka, Wujcia, Mnie i Wampirka ) ma "Swój Skrypt" pisany od podstaw przez Wampirka, więc nikt się do Ciebie nie zgłosi. Wybacz ale taka prawda.
          Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dopisanie czegoś ;p
          Najlepsze CzatyGG na
          SuppBocie
          (gg:48909067) pod
          komendą /Au

          Komentarz


            #6
            No dziwne, bo już mam(nie licząc mnie) 4 osoby chętne
            Już niedługo...

            Komentarz


              #7
              Chyba tacy co nie wiedzą jak stawiać bota. Ja tam mam 14 botów (13Czatów i SuppBot) i sam daje radę. Więc pozdro ^^


              P.S. GG i tak upada. Kiedyś siedziało na GG np. 3000osób a teraz ledwo 300.
              Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED].
              Najlepsze CzatyGG na
              SuppBocie
              (gg:48909067) pod
              komendą /Au

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
                Chyba tacy co nie wiedzą jak stawiać bota. Ja tam mam 14 botów (13Czatów i SuppBot) i sam daje radę. Więc pozdro ^^


                P.S. GG i tak upada. Kiedyś siedziało na GG np. 3000osób a teraz ledwo 300.
                przeciez on nie szuka tylko ludzi bawiacych sie w php, pozatym GG nie upada co najwyzej sie przewraca

                nie wiem skad masz dane ze na gg siedzi najwyzej 300 osob, ale jesli bylyby prawdziwe to bym sie cieszyl bo oznaczalyby ze polowa tej populacji siedzi na moich czatach bedac online

                "Jarosław Rybus podał do publicznej wiadomości statystyki sieci Gadu-Gadu:

                Z sieci Gadu-Gadu korzysta miesięcznie 10 milionów aktywnych użytkowników (własne dane z serwerów)
                rekordowo w jednym momencie przez sieć GG rozmawiało 2,4 mln osób (styczeń 2009)
                przez sieć GG dziennie rozmawia 5,5 mln internautów
                tygodniowo przesyłanych jest 2,1 miliarda wiadomości tekstowych
                15 tysięcy wiadomości jest przesyłanych w ciągu jednej sekundy
                w tygodniu do sieci Gadu-Gadu loguje się prawie 9 mln numerów
                co 4 -ty Polak loguje się do sieci Gadu-Gadu w ciągu tygodnia
                "

                rozumiem ze sie pomyliles wkoncu 300 osob a 10 milionow to mala roznica

                Komentarz


                  #9
                  @BRT typowy hejter. Okej, możesz sam dawać radę, ale tutaj nie chodzi o samego bota, a o związaną z nim aplikację webową, tutaj samo PHP Ci nie pyknie. Ale jeśli sam masz w głowie wszystkie języki(PHP, HTML, CSS, JS, JQuery, SQL, Bash) umiesz idealnie zoptymalizować skrypt, bazę danych, jesteś grafikiem, specem od responsywności, i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, to dziwne, że o Tobie jeszcze nie słyszałem i chyba niepotrzebnie siedzisz w botach. Idź do Gugla, Fb, innych gigantów. Przyda im się taki majster co to potrafi wszystko
                  Już niedługo...

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Beniooo Zobacz posta
                    @BRT typowy hejter. Okej, możesz sam dawać radę, ale tutaj nie chodzi o samego bota, a o związaną z nim aplikację webową, tutaj samo PHP Ci nie pyknie. Ale jeśli sam masz w głowie wszystkie języki(PHP, HTML, CSS, JS, JQuery, SQL, Bash) umiesz idealnie zoptymalizować skrypt, bazę danych, jesteś grafikiem, specem od responsywności, i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, to dziwne, że o Tobie jeszcze nie słyszałem i chyba niepotrzebnie siedzisz w botach. Idź do Gugla, Fb, innych gigantów. Przyda im się taki majster co to potrafi wszystko
                    no wiesz on bardzo wstydliwy i skryty w sobie dlatego nie slyszales

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez WujcioMattt Zobacz posta
                      no wiesz on bardzo wstydliwy i skryty w sobie dlatego nie slyszales
                      Tak. Wstydze się


                      @Beniooo Nikt tego co Ty wymieniłeś nie umieje na Perfect coś tam umiejem z tych języków ale słabo mi to idzie ogarnianie ich. ;P
                      Najlepsze CzatyGG na
                      SuppBocie
                      (gg:48909067) pod
                      komendą /Au

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
                        Tak. Wstydze się


                        @Beniooo Nikt tego co Ty wymieniłeś nie umieje na Perfect coś tam umiejem z tych języków ale słabo mi to idzie ogarnianie ich. ;P
                        BRT widziales wgl te jezyki? uzywales ich w kodzie? one nie sa trudne jesli sie chce. Sam w serwisie korzystam z zwyklego HTML, css, java script, no i oczywiscie PHP nie twierdze ze znam je na perfect ale znam na tyle by sobie poradzic z przeciwnosciami ktore ktos mi stawia badz sam sobie je stawiam.

                        Benio tez nie napisal ze szuka ludzi perfekcyjnych tylko tel bys nie bal sie napisac jesli nawet czegos nie potrafisz, oraz jak sie nie myle ze zawsze mozna sie podszkolic czy cos takiego (na 2 stronie jest 1 post wiec nie pamietam )

                        Komentarz


                          #13
                          Tak, dokładnie, praca w grupie, jest IMHO najlepsza do nauki, bo każdy umie coś innego i od każdego można coś "wyciągnąć". Już nie mówię o tym, że projekt od razu staje się lepszy, bo każdy coś zoptymalizuje.
                          Już niedługo...

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
                            Chyba tacy co nie wiedzą jak stawiać bota. Ja tam mam 14 botów (13Czatów i SuppBot) i sam daje radę. Więc pozdro ^^


                            P.S. GG i tak upada. Kiedyś siedziało na GG np. 3000osób a teraz ledwo 300.
                            Wybaczcie, że się wtrace w temat odskakujac od głównego sedna sprawy. Masz 13 czatow ale zapomniales dodać że 3/4 z nich jest zablokowane a wszystko co masz na nich
                            stworzone nie jest napisane od podstaw przez Ciebie i pomysły masz skopiowane więc smiem wątpić ix cokolwiek potrafisz stworzyć sam od podstaw a tym bardziej realizując taki projekt jaki Beniooo ma w planach zrealizowac gdzie życzę mu powodzenia.
                            44 1111 40 /Au
                            Najlepsze Czaty GG

                            Komentarz


                              #15
                              FB już jest nazywa się Mark Zuckerberg
                              CzatGG: Kliknij!
                              Moje GG: Kliknij!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X