Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z komendami typu ban(wygasające po pewnym czasie)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    sadze ze to jak bedzie obciazony serwer zalezy glownie od kodu wykonujacego sie. Jeden bedzie obciazany prawie wcale bo kod nic w sobie nie bedzie mial a drugi bedzie obciazany mocno bo kod bedzie odwolywal sie do innych i innych....

    Zrob w kodzie petle ktora sie nie zamyka daj na kod crona i luknij czy nie mialem racji

    Owszem od maszyny tez wiele zalezy ale jesli na slabej maszynie walniesz crona co minute to wiadomo ze obciazenie bedzie wieksze niz na lepszej maszynie, ale wg mnie nie wolno wrecz mowic ze od kodu nie jest to tez zalezne

    Komentarz


      #17
      Mam cron włączany w dwóch przedziałach, co pół godziny i raz dziennie. Czasem zdarzają się większe obciążenia

      Komentarz


        #18
        Eh. Co do twojego skryptu to go już nie raz robiłem bez użycia crona. Pomyśl trochę i też bez crona będzie działał tylko że bez infa "Twój ban dobiegł końca"


        Ale jeśli chcesz to pomogę pomóc. Napiszę Ci moje GG na priv.
        Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED].
        Najlepsze CzatyGG na
        SuppBocie
        (gg:48909067) pod
        komendą /Au

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
          Eh. Co do twojego skryptu to go już nie raz robiłem bez użycia crona. Pomyśl trochę i też bez crona będzie działał tylko że bez infa "Twój ban dobiegł końca"


          Ale jeśli chcesz to pomogę pomóc. Napiszę Ci moje GG na priv.
          Co za pierdoły, jak zrobił plik który wykonuje się przez cron to nie trzeba go nawet modyfikować by działał, starczy wkleić do logowania czy silnika i będzie efekt ten sam.. (tylko że to nie będzie automatycznie, trzeba będzie do bota napisać..), a co do twojej pomocy to czegoś takiego nie umiesz zrobić http://forum.gg.pl/showthread.php?2177-bot-i-bot a chcesz wielce pomagać

          Komentarz


            #20
            ja to w ogóle nie widzę w czym tu problem i dlaczego aż tak boicie się crona jeżeli kod jest ładnie i porządnie napisany ( w sumie to chyba jedno i to samo ale mniejsza ) to obciążenie jest znikome nawet gdy zadanie będzie wykonywane co minutę
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez piotreczek Zobacz posta
              Co za pierdoły, jak zrobił plik który wykonuje się przez cron to nie trzeba go nawet modyfikować by działał, starczy wkleić do logowania czy silnika i będzie efekt ten sam.. (tylko że to nie będzie automatycznie, trzeba będzie do bota napisać..), a co do twojej pomocy to czegoś takiego nie umiesz zrobić http://forum.gg.pl/showthread.php?2177-bot-i-bot a chcesz wielce pomagać
              Napisałem to samo tylko krócej. A co do tamtego tematu to sam Sobie dałem radę, a miałem z tym problem bo wcześniej o tym nie myślałem i nie używałem NIGDZIE.
              Najlepsze CzatyGG na
              SuppBocie
              (gg:48909067) pod
              komendą /Au

              Komentarz

              Pracuję...
              X