Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak możliwości zmiany hasła i cudza ingerencja na moje konto.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak możliwości zmiany hasła i cudza ingerencja na moje konto.

    Witam serdecznie.

    Dosłownie przed chwilą wszedłem na swoje konto i napotkałem odczytane wiadomości, postanowiłem zmienić hasło na wszystkie możliwe sposoby, niestety bez skutku. Jestem pewien, że nie podawałem hasła osobą trzecim, na moim profilu posiadam prywatne dane, wiadomości, wcześniej broniłem się poprzez czyszczenie archiwum. Po aktualizacji strony www.gg.pl w wersji dyskopowej nie mam takiej możliwości. Najbardziej zależy mi na zmianie hasła.

    Pilnie proszę o pomoc, nie mam dostępu do komputera i jestem zdany jedynie na opaczność losu wobec nieznanego klienta i wrogiej gościnność i jeśli hasło zostanie mi automatycznie przydzielone z pewnością się nie obraże!

    Gorąco Pozdrawiam.

    ------------------
    Znalazłem rozwiązanie poprzez przypomnienie hasła na pomocniczym serwerze, po problemie. Temat do zamknięcia, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez KrynieK94; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Mam ten sam problem bo miałem kilka numerów gg pod jeden mail a teraz przypomnienie hasła jest wysyłane tylko dla jednego numeru ( Wcześniej można było oprócz adresu mail podać jeszcze numer). A jeśli do tego numeru gg masz dostęp to hasło się zmienia w ustawieniach profilu a jak nie masz to napisz do ich obsługi na mail bok@ gadu-gadu.pl

    Komentarz


      #3
      Po problemie, znalazłem rozwiązanie poprzez przypomnienie hasła na pomocniczym serwerze. Temat do zamknięcia, pozdrawiam!

      Komentarz

      Pracuję...
      X