Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy ktoś mi powie o co chodzi??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czy ktoś mi powie o co chodzi??

    witam dostałem takową wiadomość na GG

    "Globalna wiadomość wysłana przez ★[ViP]★[♛AruS]
    ~~*~~*~~*~~*~~*~~*
    Dużo myślałem o naszym czacie i waszym miłym spędzaniu czasu. Miło mi ze wybraliście moje usługi. I może was zdziwie ale wiedzę ze wielu użytkowników woli czaty DragoniS (co mnie nie dziwi). POstanowiłem zrobić skrypt na ich podstawie lecz teksty będą zupełnie inne. Oczywiście treść kodu php nie będzie identyczna jak ich. ALe mam nadzieję ze DragoniS wkońcu upadnie bo biorą pieniądze za coraz częstsze błędy i luki w kodzie. I przepraszam za Spam"

    Czy ktoś mi powie o co chodzi? dokładniej to nie wiem o co chodzi z tymi lukami i braniem kasy za nie....

    Dla wyjasnienia.... (jak wielu zaczyna juz tak mowic) Dragonis nie upada co najwyzej wchodzi na nowe kody bo w planach jest zbudowanie Czata Miastowego, (wy mowicie na to kanalowy) czat bylby na podobnej zasadzie co u Kubofonisty (jesli chodzi o rejestracje nowych kanalow) czyli ze bylyby automatycznie a nie ze support musialby zakladac osobiscie kanal dla danej osoby, skoro Dragonis jest tamatyka sredniowiecza (poke to juz nie wypal do tego wieku ) to nowe czaty maja byc na tematyce wspolczesnej glownie powiazanymi z samochodami.

    O nowych czatach wie zaledwie jedna osoba (wazniak) tzn o planach na nowe czaty.
    Ale to nie odonosnie tematu tylko info ze nikt nie upada chyba ze podkladacie mi nogi

    Ale co do tematu... dlugo sie nie wypowiadalem na czatach i wgl bezsensownej wojnie miedzy "programistami" czatów GG bo stwierdzilem ze to bez sensu co nam to da? ja pojade BRT jak po mydle on pojedzie sobie po mnie, potem ja pojade po nastepnym a nast po mnie wkrecajac w to zalozmy moich starych wrogow to kompletnie bez sensu dlatego darowalem sobie wysylanie spamow jak wiekszosc ma w zwyczaju wysylac spamy obrazajace innych badz ich upokarzajace dlatego tez nie wiem o co chodzi z tym Arusiem?? ktos wie?

    Ja o nim wiem tylko tyle ze byl kiedys moim czatowiczem (moze i nadal jest nie wiem czlowiek mnie nie interesuje) byl jak sie nie myle zalozycielem czatu u nas, byl czlowiekiem ktory przyszedl do mnie po pomoc i prosil o to by mogl kopiowac niektore z naszych pomyslow i abysmy nie wytyczali mu "wojny" czy dostal zgode to nie wiem bo ktos inny mial zweryfikowac jego prawdomownosc i ocenic czy moze czy nie ale skoro o niczym nie wiedzialem dalej to pewnie nie dostal....

    Ale wciaz nie czaje o co chodzi z tym ze Dragonis upada? nie wiem na jakich statysykach sie opieracie bo jak np jak BRT na kasacji u nas ost czatow ze 25 czatow poszlo pod kasacje to mozemy sie tylko posmiac bo nastepnego dnia bylo juz 6 nowych czatow GG do zalozenia a kasacja obejmowala 3 mc wstecz....

    Jak do tej pory liczymy ponad 50 botow, ponad 30 stron www i jedna glowna pod serwis. Wszystkie strony maja plynny ruch (tzn ze sa uzywane) tak jak z ponad 30 botami.

    Kiedys pisalem ze poprzeczka 30 botow dzis to pikus, kiedy u nas po kasacji czatow zostalo 29 aktywnych czatow kazdy zaczal pisac ze Dragonis upada ale nie zwrocili uwagi na to ze nastepnego dnia przybylo znow czatow.

    Prosze was o:
    1. Wytlumaczenie mi o co chodzi z ta kasa ze Dragonis bierze kase za luki czy bledy ??
    2. Danie sobie spokoj i aby arus dal mi i BRT jak i BRT dal spokoj arusiowi czy tez mnie - to co sie dzis dzieje na czatach to masakra nie mozna normalnie wejsc i popisac bo admini chca aby czatowicze ich poprali nie poprza maja bana ludzie czy wy wgl widzicie co robicie?? macie swoje "serwisy" OK ale mowicie ze inni upadacie a tym samym wy upadacie na glowe przez wasze spamy a razem z wami wasze "serwisy" dajecie ludziom newsy jakich wgl nie chca czytac - co ich obchodzi to ze AruS nie lubi tego i tego albo BRT bije sie z tym i tym?? Weszli by poczatowac nie by czytac wasze rozterki zazalenia i placze jak malych dzieci
    3. Pojscie do kosciola wyspowiadanie sie ze wszystkiego i danie na msze ( nie no to juz jaja ja sam nie chodze wiec wam tez nie radze )

    P.S. to juz moje spostrzezenie i prosze nie kometowac koncowki mego postu:

    Rozbawiacie mnie naprawde mam z was tak wielki ubaw ze własne dziecko nie potrafi mnie swymi zartami tak rozbawic

    Np: Pisze ze musze wylaczyc AutoKI bo mialem spam na emaliu przy kazdym cronie wysylany byl raport rzekomo na emaila ktorego nei otrzymalem ale zapisywal sie na serwerze i zajmowal przez to miejsce.... po dniu badz nawet tego samego dnia BRT daje u siebie info ze wylacza autoki by cos tam zrobic i przyspieszyc serwer...
    Predzej dalem ankiete czy z specjalnej okazji nie dac za darmo vipa i bosa, u BRT w tym samym dniu oglosil w spamie ze ma niebawem urodziny i bedzie mozna za darmo dostac vipa lub bossa

    Boze tak mnie rozbawiacie ze nie musze czytac juz czatowych dowcipow nie dosc ze kazdy nas probuje kopiowac (nieudolnie wciaz) to jeszcze nawet bierzace teksty komunikaty czy nawet na szybkiego stworzone pomysly sobie przywlaszczacie - wy juz chyba naprawde nie macie swoich pomyslow i wyobrazni
    Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dopisanie koncowki

    #2
    Dobra Wujek, nie chciało mi się wszystkiego czytać. Jednak co do wojny programistów, jakoś ja nie staram się kopiować od innych(no, może kilka pomysłów użyłem, ale to ze względu na wolę użytkowników), ani nie wchodzę w drogę innym.

    Jakoś Dragonis nie upada I to, czy skrypter "upada" świadczy aktywność userów, więc...

    Komentarz


      #3
      TLR
      A tak serio, jaka wojna? Są programiści i dzieci
      Między tymi dwoma typami nie ma żadnej wojny
      Już niedługo...

      Komentarz


        #4
        Dobra za dużo czytania

        Nie chce mi się tego czytać ale mam pytanie. Skoro on robi pod twoją kopie nie zamierzasz nic z tym robić tylko się czepiasz mnie??

        A znalazłem ciekawy artykuł o tym AruS (w sumie to wpis na tym forum) http://forum.gg.pl/showthread.php?19...ull=1#post9811

        Potem ten post (tutaj) przeczytam dokładnie na tele bo na kompie dziwnie się czyta..

        Pozdrawiam BRT
        Najlepsze CzatyGG na
        SuppBocie
        (gg:48909067) pod
        komendą /Au

        Komentarz


          #5
          A ja przeczytałem całe xD @WujcioMattt teraz co się dzieje na tych czatach to paranoja .. Dlatego przez takich ludzi zrezygnowałem z pisania Czatów

          Tapnięte z mojego Trenda =)

          Komentarz


            #6
            Co do poke, czy aby napewno jest to twój pomysł (taki by zgody komuś dawać na zrobienie podobnej komendy bo inaczej będziesz pisać że to plagiat.)? Widziałem to już na czacie irc, zabawa polegała na tym samym.

            Komentarz


              #7
              co do poke to owszem jako pierwszy wprowadzilem to do czatow GG (i chociaz nie jestem z tego zbytniu dumny to na samym poczatku ta gierka cieszyla sie najwieksza popularnoscia poki nie wprowadzilem kieszonkowca)

              Nie wnikam juz gdzie na IRC widziales gre poke ale zapewniam cie ze jako pierwsi wprowadzilismy to na czaty GG na zasadzie jakiej wlasnie mamy i wciaz to rozbudowywujemy by z czasem nie stala sie dana gierka nudna jak zreszta tez inne z wyjatkiem kosci i kostki bo tu moge sie przyznac ze to gierki powszechne uzywane juz od dawna zewszad


              Badzmy szczerzy jak juz mamy byc szczerzy. Poke, kieszonkowiec, bandyta,ruletka,zgadula, wlam, Pileczka (gry, tej ostatniej jeszcze nie ma ale sadze ze zanim my ja wprowadzimy juz inni wykorzystaja jej chociazby nazwe do tworzenia jakiejs gry) sa wlasnie naszym wytworem jesli chodzi o czaty GG.
              Nikt predzej nie mial tych gier, a przynajmniej nikt nie mial ich nawet pod inna nazwa na podobnej zasadzie co do komend to rowniez jest wiele kopiowania.... jak np zaprosz, like, reputacja, poleca, infogame..... tez juz wielu zaczyna to kopiowac a tez po raz pierwszy raz pojawilo sie to wylacznie u nas....

              Z czasem wiedzialem ze pojawia sie osoby ktore zaczna watpic by niby to my bylismy pierwszymi tworcami tych komend czy gier mimo iz wazniak sam podkreslal po co sie przejmujesz skoro i tak kazdy wie skad to sie wzielo to mimo to w odpowiedzi na post BRT - tobie nie odpuscilem (do czasu) bo ty tworzysz dla kasy wykorzystujac pomysly inne, miales juz nie jedna szanse i oklamales jednym slowem mnie mowiac ze sie zmieniles.

              Jesli chcesz cos sprzedawac na swym czacie nie wiem np skrocenie czasu na oczekiwanie gry to OK sprzedawaj ale tworzysz gry ktore my mamy i sprzedajesz im za pomoca VIPA czy BOSSA (tez akurat to mamy) skrocenie czasu praktycznie na nasze gry wiec jednym slowem zarabiasz na pomysle innych - o to mi chodzi piszac wyzej ze tworzysz dla kasy.....

              Tylko zanim odpowiesz czytaj ze zrozumieniem - nie chodzi o to bys pisal dla ludzi za darmo tylko o to ze jesli chcesz brac kase za pisanie rob to za swoje wlasne pomysly nie cudze
              Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                Co do pana Arkadiusza D. w skrócie Arus jak i innych podobnych typów napiszę tyle że nie ma się czym przejmować ich czaty są epizodyczne i znikną zanim zdążą uzbierać 100 użytkowników. A jak mają powyżej 100 to najczęściej baza danych ciągnięta po innych numerach botów (tych które były na serwerze co się nie opłaciło czy coś). A komendy na czymś takim to jedna wielka ściema bo nie działają tak jak należy

                Komentarz


                  #9
                  ok czaje i poniekad sie zgadzam aczkolwiek sadze ze kazdy z nich mialby inna przyszlosc jesli chodzi o przyszlosc tez ich czatow jakby mieli swoje pomysly i je realizowali w trybie ciaglym (nowosci) by nie znudzily sie czatowiczom(albo czatowiczą)

                  Co do kodu, wprowadzilem jako 1 robudowane czatowe gry tekstowe i szczerze nie jestem z tego zadowolony, dzis widze same problemy, kopiowanie, itp itd ale wtedy robilem do z pasji mialem cos takiego ze poprostu jak widzialem czesc kodu siadalem i musialem siedziec tak dlugo az skoncze poprotu mnie to wciagalo dzis wiem ze powinnem zajac sie bardziej komendami obslugowymi niz rozrywkowymi (mniej ludzi by to przyciagnelo ale tez mniej przyszlosciowych problemow)

                  Dawidowi tez mowilem ze nie jestem z tego dumny (moze kiedys bylem) a on cos w stylu "ze przynajmniej wprowadzilem na czaty cos nowego, cos czego jeszcze nie bylo" dzis mozemy zadac sobie pytanie jakim kosztem i czy rzeczywiscie bylo to madre ??

                  Co do tematu postu chyba mozna juz zamknac (o ile ktos z moderatorow jeszcze zyje) prawdopodobnie chodzilo o blad w czatowym Antku - wyjasnienia dostarczyl mi BRT, blad zostanie usuniety...

                  Komentarz


                    #10
                    Ahh jeju jak dobrze, że ja w tym syfie już nie siedzę... Normalnie mi się pięść zaciska jak widzę takich downów. "Jak dawno programujesz? .... od downa XD". Że mu wgl nie jest wstyd pisać coś na temat innej osoby w globalach na podstawie jednego czy dwóch błędów podstawiając malucha pod BMW.

                    Jego skrypt? Proszę was... w życiu bym na niego nie przeszedł choćby nie wiem jakim kombajnem był z racji tego jaką on piźniętą osobą jest

                    @BRT jak zwykle rozwalił mnie mój post. xD

                    Komentarz


                      #11
                      Yy? Ważniak jak Twój post Cię rozwalił? :o

                      Wujek tutaj chyba każdy umarł (z "GA"/Supporterów/Administracji)
                      Najlepsze CzatyGG na
                      SuppBocie
                      (gg:48909067) pod
                      komendą /Au

                      Komentarz


                        #12
                        Diss na kolesia. I to jego wchile

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
                          Diss na kolesia. I to jego wchile
                          Co Ty piszesz? :o
                          Najlepsze CzatyGG na
                          SuppBocie
                          (gg:48909067) pod
                          komendą /Au

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X