Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BotAPI GG - status niedostępny - wyłączenie bota

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    BotAPI GG - status niedostępny - wyłączenie bota

    Witam.

    Korzystam od jakiegoś czasu z tego API: http://boty.gg.pl/
    Wszystko jest OK poza tym, że nie da się tego narzędzia wyłączyć, czyli wylogować bota (zmienić status na niedostępny). Nawet dokumentacja nie uwzględnia w sobie takiego statustu jak niedostępny. Ja obecnie zrobiłem to tak, że jeśli chcę "wyłączyć" bota to wrzucam mu status niewidoczny, a w bazie zapisuję informację o tym, że bota ustawiłem na status niedostępny, dzięki czemu przy próbie odpalenia całego procesu z poziomu PHP skrypt się kończy exit'em (exit. To jednak nic nie daje... A wszystko po to, że jeśli bot jest na chodzie to do mnie nie przychodzą żadne wiadomości na GG, nawet się w archiwum nie zapisują. W necie też nie potrafię nic znaleźć na ten temat. Ma ktoś może jakąś wiedzę w tym temacie, jak tego bota ewentualnie wyłączyć (status niedostępny)?

    Dzięki.

    #2
    Są dwa wyjścia:

    1. Zapis wiadomości do bazy/pliku i informacja dla Ciebie po zalogowaniu o tym, że ktoś pisał i jakaś tam opcja odczytu tego
    2. Wyłączenie bota na stronie https://boty.gg.pl/narzedzia/usun/ (nie ma to jak sobie utrudniać życia haha)

    Niestety jak wiadomo GG upadło i skasowali autorespondera ze swojej strony (www.boty.gg.pl/autoresponder), a to byłoby dla Ciebie najlepsze wyjście jeżeli dobrze "rozszyfrowałem" to co chcesz osiągnąć.
    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

    Komentarz


      #3
      ale bot z botapi moze dzialac na zasadzie autorespondera przeciez... jesli mamy bota zarejestrowanego na botapi to botmaster odpala kod jaki podamy na stronie botapi (link) ale jesli jestesmy zalogowani na tym nr gg na ktorym stoi bot to dziala on jak zwykly numer GG czyli wiadomosci dochodza i mozemy normalnie odpisac, po wylogowaniu sie z GG dany numerek znow staje sie botem

      Komentarz

      Pracuję...
      X