Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG bez Google Play

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG bez Google Play

    Czy jest (lub czy będzie) mozliwosc uruchamiania GG bez zainstalowanych usług Google Play? Mam na myśli czysty CyanogenMod bez zbędnych dodatków od Google: D

    #2
    Aplikacja do działania wymaga uruchomionych usług Google Play. Na obecną chwilę nie planujemy zmian w tym zakresie.

    Komentarz


      #3
      Najwyraźniej nie taki zbędny ten dodatek

      Komentarz


        #4
        No nie wiem, wydawało mi się, że GG mogłoby bez tego działać, tak jak wiele innych aplikacji. Albo przynajmniej bez jakiś dodatkowych możliwości jak np. auto-update

        Komentarz


          #5
          Mogłoby, ale wcinało by masę baterii. Dzięki Usługom Google, GG może być zupełnie wyłączone do czasu aż przyjdzie nowa wiadomość. Wtedy Usługi Google automatycznie uruchamiają GG.

          Komentarz


            #6
            Możesz spróbować zainstalować usługi google z pliku apk, bez sklepu ale nie wiem czy zadziała. Musisz jednak wiedzieć, że usługi google to wiele przydatnych funkcji, z których korzysta wiele aplikacji. Nie jest to żaden zbędny dodatek.

            Komentarz


              #7
              Smutne to takie.. liche i przygnębiające. Nie ma słowa dla ludzi bez MOŻLIWOŚCI. ( Wystarczyła by wzmianka czy jest? Czy go nie ma. Gg sprzedało się na potrzeby google klienta. :ccc (proszę bo kreatywną krytykę wobec mojej twórczości). :p
              Ostatnio edytowany przez KrynieK94; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                No ale o co ci chodzi, praktycznie wszystkie programy z wyskakującymi powiadomieniami wymaga usług Google. Wszystkie gry i komunikatory. Nie rozumiem czemu szukasz dziury w całym. Usługi Google to teraz już cześć składowa androida. Praktycznie główny składnik.

                Komentarz

                Pracuję...
                X