Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dwa problemy z konferencją

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dwa problemy z konferencją

    Dzień dobry.
    Korzystam sporo z konferencji - rozmów z więcej niż jednym rozmówcą jednocześnie.
    W wersji web niedawno pojawiły się dwa problemy, jednocześnie, dlatego w jednym wątku:

    1. Brak możliwości pokazania ostatnich rozmów.
    Klikam na link "pokaż wcześniejsze rozmowy" w oknie rozmowy, link znika, okno pozostaje puste, i pojawia się komunikat na górze "nie udało się wczytać wcześniejszych rozmów" (opcja działa normalnie w oknach z rozmową z jedną osobą).

    2. Brak możliwości wstawienia zdjęcia do rozmowy.
    Klikam odpowiednią ikonkę, wybieram plik z dysku, otwieram, i .... nic się nie dzieje. Wstawianie zdjęć w rozmowie z jedną osobą działa normalnie.


    O ile pierwszy problem jest tylko upierdliwy i wymaga zaglądania do archiwum (co swoją drogą też jest upierdliwe bo archiwum niesamowicie zamula), o tyle drugi powoduje coraz częstsze korzystanie z konkurencyjnych komunikatorów z konieczności. Szkoda było by przenieść się całkowicie.

    Proszę o ich naprawienie, albo jakieś info kiedy znikną
    Pozdrawiam

    #2
    Przez tydzień żadnej odpowiedzi? nawet czegoś w stylu "przyjrzymy się sprawie"?

    Zgłaszam problem z wysyłaniem zdjęć na konferencję przez gg w przeglądarce na www.gg.pl, a póki co idę wysłać je przez hangouts.
    Pozdrawiam

    Komentarz


      #3
      To forum to już chyba pada. GG sprzedane, nikt prawie z tego nie korzysta itd.
      strony internetowe Gniezno

      Komentarz


        #4
        Czy ja wiem, troche ludzi korzysta, ale teraz facebook zdominował.
        visit

        Komentarz


          #5
          Problem masz tylko na WEB GG czy także na GG 12 PC ?
          Podejrzewam, że to kwestia zamulonych serwerów (może już nie wyrabiają) albo jakieś cuda robią.

          Co do supportu nie licz na odpowiedź. Pisałem kilka tyg temu (aby nie mówić, że msc) nie podam dokładniej daty bo pisałem przez formularz a nie wysyłałem bezpośrednio maila od siebie .. no to się do dziś nie doczekałem odpowiedzi.

          W 2015r odpowiedzieli mi na jedno zapytanie gdzieś po ponad 2 msc..

          Obecnie już pewnie nie ma co na to liczyć i nikt się tym nie interesuje niestety..

          Komentarz

          Pracuję...
          X