Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usunięte GG.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Usunięte GG.

    Witam, wchodzi tu jeszcze jakiś admin?? Pisałem na e-maila, ale nie otrzymuję odpowiedzi. Chciałbym przywrócić moje usunięte z serwera konto, usunąłem je w czwartek 9go lipca.

    #2
    GG ma wakacje i ma wszystko gdzieś od czerwca do końca sierpnia

    Komentarz


      #3
      witam

      usunelam sobie konto,czy jest szansa jego przywrócenia? nikt niestety nie odpowiada na moje wiadomości

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez beata123 Zobacz posta
        witam

        usunelam sobie konto,czy jest szansa jego przywrócenia? nikt niestety nie odpowiada na moje wiadomości
        Jest, ale musi się znaleźć jakiś admin. Też chcę przywrócić moje usunięte konto.

        Komentarz


          #5
          mam nadzieje,ze sie znajdzie

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez beata123 Zobacz posta
            mam nadzieje,ze sie znajdzie
            Ja niestety przestałem w to wierzyć, już od 9go lipca próbuję przywrócić moje konto, a zależy mi na nim.

            Komentarz


              #7
              Rowniez dzwoniłam,ale otrzymałam informacje,ze tym zajmuje się dział techniczny.A dział techniczny spi,zero kontaktu z ich strony widocznie nie zależy im.

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez beata123 Zobacz posta
                Rowniez dzwoniłam,ale otrzymałam informacje,ze tym zajmuje się dział techniczny.A dział techniczny spi,zero kontaktu z ich strony widocznie nie zależy im.
                Ja to na razie nie otrzymałem żadnych informacji, ciekawe czy kiedyś wejdzie tu jeszcze jakiś admin.

                Komentarz


                  #9
                  Odzyskałem konto. Kontakty, archiwum i prezenty przepadły, no ale nr ten sam, to najważniejsze : ) .

                  Komentarz


                    #10
                    odezwali się ?bo u mnie cisza

                    Komentarz


                      #11
                      Jeszcze chwilę poczekacie.

                      Komentarz


                        #12
                        Jak sobie usunąłeś to już po ptakach. Raczej nikt Ci go nie przywróci. Było nie usuwać.
                        Mobivoice - mobilny CRM, więcej na mobivoice.pl

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X