Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum rozmow na GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Archiwum rozmow na GG

    witam,
    mam pytanie bo szczerze mowiac nie chce mi sie sprawdzac chociaz watpie ze sprawdzanie by nie za duzo dalo ale moze ktos juz sprawdzal to by mogl odpowiedziec.

    Otoz postaram sie wyjasnic na przykladzie.
    Zalozmy ze mam nr gg 0000 i to moj prywatny nr gg z ktorego korzystam bawie sie i pisze do ludzi ale np chcialbym by archiwizowane wiadomosci nie byly archiwizowane wiec ustalam nie na profilu by nie zapisywal mi wiadomosci tym samym nie zamule sobie gg jak przez przypadek klikne w archiwum wiadomosci bo ich nie bedzie mimo to chcialbym by byly gdzies zapisane i stad me pytanie czy jesli na moj nr gg 0000 zarejestruje go jako bota na botapi ale kod php bylby ustalony tylko w celu zapisywania rozmow (cos jak logi) to czy rozmowy beda zapisywac sie wszystkie?

    Ja uwazam ze zapisywac beda sie te ktore zostana mi wyslane jak nie wejde na GG bo wtedy zadziala botmaster a jak bede na gg to botmaster nie bedzie zapisywal mi rozmow czy tak?

    Jesli tak to moze ma ktos pomysl by wiadomosci mogly byc zapisywane bezposrednio na moim serwerze a nie w gg nawet jesli korzystam z danego nr gg mimo ze jest on botem??

    WAZNIAK rattatuj

    #2
    Nie będą się zapisywać jak będziesz zalogowany, testowałem. Możesz bawić się w odpowiadanie z "normalnego" numeru na numer bota (czyli piszesz do bota, a bot pisze do kogoś) ale czy ja wiem czy warto się tak bawić...
    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

    Komentarz


      #3
      Wazniak potwierdza to co wyżej.

      Komentarz


        #4
        ok dzieki. Sadze ze nie warto sie az tak bawic

        Komentarz

        Pracuję...
        X