Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Status ciągle niedostępny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Status ciągle niedostępny

    Witam mam identyczny problem, co użytkownik Gov. GG zostaje załadowane poprawnie, natomiast status nie zmienia się na dostępny, logowanie statusu zatrzymuje się na 25 %. Dodam iż już czterokrotnie instalowałam nową wersję, błąd jednak nie znika. Konto jest doładowane, sieć play. Czy mógłby ktoś w tej sprawie pomóc? Wysłałam już 4 maile z zapytaniem, ale nie dostałam odpowiedzi. Czy jest to spowodowane jakąś usterką w telefonie (w co wątpię, bo ostatnimi czasy nic się złego z komórką nie działo) czy może wina po stronie serwera? Nie miałam nigdy wcześniej takiego problemu, a tel. jest prawidłowo skonfigurowany.
    Bardzo proszę o pomoc, bo nie mam już pomysłu jak rozwiązać ten problem.

    #2
    Odpowie ktoś, jakiś Admin mógłby się tym zainteresować? ; )

    Komentarz


      #3
      Myślałam, że jest to miejsce gdzie można uzyskać pomoc, jednak z przykrością muszę stwierdzić, że nawet Admin nie pofatygował się odpisać ani na priv, ani tu. Jest może ktoś kto jednak zainteresuje się sprawą i pomoże?

      Komentarz


        #4
        Nie ma nikogo takiego. Pomijając to, że gadu gadu zostało sprzedane, a spółka GG Network jest w stanie likwidacji juz od lipca, aplikacja gadu gadu Java jest martwa pewnie od kilku lat. Nikt ci nie odpowie, bo nikt obecnie nie zajmuje się tą wersja gadu gadu, użytkownicy (jeśli jacyś są) zostali pozostawieni sami sobie.

        W ogóle nie licz na wiele, nawet użytkownicy wspieranych wersji (Android, Windows) nie otrzymują tu żadnych odpowiedzi na zgłoszenia błędów albo otrzymują je bardzo rzadko.

        Komentarz


          #5
          Wielka szkoda, bo byliśmy użytkownikami gg nierozłącznie od wielu lat, tak się nie postępuje, szacunek użytkownikom się należy.

          Komentarz


            #6
            Tak, ale nie oczekuj wsparcia wymarłej platformy. Moze czas kupić smartfona po prostu. Nie ma już aplikacji java na takie telefony, to wszystko dawno wymarło.

            Komentarz

            Pracuję...
            X