Archiwum niezsynchronizowane.
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Archiwum niezsynchronizowane.

Archiwum niezsynchronizowane.

Witam.
    Mam taki o problem, posiadam GG 12 i po ostatnim formacie komputera i instalacji gg gdy wchodzę w archiwum nie mam żadnych starych rozmów Tylko pisze: Archiwum niezsynchronizowane. Zawsze nawet po Formacie archiwum było kompletne.
    Proszę o pomoc.

To jakiś problem po stronie GG, mam tak samo instalacja starszych wersji GG także nie pomaga, Naprawcie to.

A na stronie gg.pl jak się zalogujesz na swoje konto rozmowy są widoczne ?

Tak są widoczne tak samo jak na aplikacja na telefonie tylko na komputerze jest problem z archiwum

Mam to samo. Ponadto kilka innych problemów, np. restart aplikacji po dodaniu lub usunięciu kontaktu. Uprzedzając pytania, tak, pisałem do supportu i to nie jeden raz. Dostaję tylko automatyczne potwierdzenie zgłoszenia problemu i tyle. Żadnego dalszego kontaktu z ich strony. Ktoś w ogóle obsługuje support? Jeśli nie to po co zakładka "Kontakt"? Inną ciekawą rzeczą jest to, że posiadam 2 numery gg, oba z takimi samymi ustawieniami i przed odinstalowaniem jeden nr miał zsynchronizowane archiwum a drugi nie...

Czy GG robi coś z tym problemem ? po zainstalowaniu najnowszej wersji nawet na czysto dalej jest problem z niezsynchronizowanym archiwum, a w oknie rozmowy gdy przewinę na samą górę i kliknę wcześniejsze rozmowy to wczytują się wiadomosci

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto X (2nd Generation)

Uprawnienia umieszczania postów