Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum niezsynchronizowane.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Archiwum niezsynchronizowane.

    Witam.
    Mam taki o problem, posiadam GG 12 i po ostatnim formacie komputera i instalacji gg gdy wchodzę w archiwum nie mam żadnych starych rozmów Tylko pisze: Archiwum niezsynchronizowane. Zawsze nawet po Formacie archiwum było kompletne.
    Proszę o pomoc.

    #2
    To jakiś problem po stronie GG, mam tak samo instalacja starszych wersji GG także nie pomaga, Naprawcie to.

    Komentarz


      #3
      A na stronie gg.pl jak się zalogujesz na swoje konto rozmowy są widoczne ?

      Komentarz


        #4
        Tak są widoczne tak samo jak na aplikacja na telefonie tylko na komputerze jest problem z archiwum

        Komentarz


          #5
          Mam to samo. Ponadto kilka innych problemów, np. restart aplikacji po dodaniu lub usunięciu kontaktu. Uprzedzając pytania, tak, pisałem do supportu i to nie jeden raz. Dostaję tylko automatyczne potwierdzenie zgłoszenia problemu i tyle. Żadnego dalszego kontaktu z ich strony. Ktoś w ogóle obsługuje support? Jeśli nie to po co zakładka "Kontakt"? Inną ciekawą rzeczą jest to, że posiadam 2 numery gg, oba z takimi samymi ustawieniami i przed odinstalowaniem jeden nr miał zsynchronizowane archiwum a drugi nie...

          Komentarz


            #6
            Czy GG robi coś z tym problemem ? po zainstalowaniu najnowszej wersji nawet na czysto dalej jest problem z niezsynchronizowanym archiwum, a w oknie rozmowy gdy przewinę na samą górę i kliknę wcześniejsze rozmowy to wczytują się wiadomosci

            Komentarz


              #7
              https://forum.gg.pl/showthread.php?1...ynchronizacją

              Komentarz

              Pracuję...
              X