Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kopiowanie/ migracja archiwum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kopiowanie/ migracja archiwum

    Na początek witam wszystkich))
    Od kilkunastu lat używam gg, ale kilka dni temu skusiłam m się i zainstalowałam nowe gg, niestety nie umiem się w nim poruszać.
    Próbowałam przenieść plik archives.dat do katalogu, tak jak w starych wersjach gg,. ale po uruchomieniu gg, nie wyświetla mi sie stare archiwum. Próbowałam tez eksportu do katalogu na stronie gg ,a le nie ma opcji importu z serwera gg.
    W związku z tym mam pytanie, jak mogę zaimportować stare archiwum do nowego gg, szukałam na forum,ale powiem szczerze, ze nie znalazłam informacji dot migracji 7,7 do wersji 12.

    Pozdrawiam i proszę o pomoc.

    #2
    Nowe GG ma inny format archiwum, nie ma już plików *.DAT są pliki *.dt - całkiem inna baza danych, inna budowa itd.
    Nie korzystam z nowego GG , posiadam wspominaną wersję 7,7 w dalszym ciągu. Ale gdzieś w archiwum na pewno jest opcja Importu. Ew. można posłużyć się AQQ i zaimportować gg 7.7 i eksportować do innego typu danych które obsłuży GG 10 później GG 12.

    Uwaga, import może taki (między GG a GG) bo do AQQ nie ma problemu, okazać się niekompletny - przy czym nie zadowalający.

    Komentarz

    Pracuję...
    X