Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd GG/BotAPI

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd GG/BotAPI

    Przy prostym wywołaniu:

    Kod php:
    $m
      
    ->addBBcode('tekst')
      ->
    reply(); 
    Zdarza się że nie zwróci kompletnie nic użytkownikowi.

    Co ciekawsze tylko dla konkretnych komend (na czacie) - więc może jest to zależne od treści.

    Gdy zalogowałem się na numer GG Czatu każda wiadomość była wysłana pomyślnie tak jak trzeba jednak użytkownik nie otrzymał zupełnie nic.

    Gdy dodał numer GG Bota do kontaktów nagle mu zwracało tak jak trzeba, jak i innym którym nie zwracało.

    Oczywiście komendy WYPISZ, ZAPISZ nie miały wpływu na to (jako że to nie są wiadomości typu push) ale też poprosiłem kolegę o przetestowanie zanim zobaczyłem że 'trzeba dodać'.
    Ostatnio edytowany przez KsaR; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    limit znaków w jednej wiadomości wynosi 3999 znaków. jeżeli to zostaje przekroczone tak się dzieje, inaczej nie ma prawa, chyba że jest coś źle robione.

    Komentarz


      #3
      Niestety ale się mylisz. Wiadomość ma do 400~ znaków wraz z BBcodami. I jest poprawnie zrobiona cała.

      Przykład realny o co chodzi:
      Napisz pod gg:60579441byle co.
      Potem podaj nick
      Potem 0
      Potem /j bo komenda z problemem jest tylko dla online.
      Potem napisz jakąś komendę np.
      /help
      /gry

      Ta druga komenda nie zwraca nic.
      Gdy dodasz do kontaktów nr czatu i napiszesz ponownie '/gry' nagle ta komenda "coś zwraca" więc problemem nie jest ilość znaków.
      Bardziej albo błąd w GG albo BotAPI bo taka operacja powinna zawsze coś zwrócić nawet z WYPISZ (i nawet gdy nie ma się numeru w kontaktach).
      A mi teraz ludzie zgłaszają że ta komenda mi nie działa po czym im piszę żeby dodali nr gg do kontaktów i nagle im działa.
      Ostatnio edytowany przez KsaR; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        hm no tak to nie jest błąd BotApi gg blokuje z jakiegoś powodu wiadomość
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          #5
          👑 Czat:
          ➖➖➖➖➖➖➖
          Lista dostępnych gier:

          /butelka, /bu: Wirtualna gra w butelkę
          /kostka, /ko: Wirtualny rzut kostką
          /kubki, /kubek: Gra w kubki
          /nagroda, /na: Odbiera nagrodę
          /thief, /zlodziej: Okrada danego użytkownika
          /zgadula, /zga: Gra w zgadywanie liczby
          Dobra, Majcon wbił, pokombinował i znalazł problem - słowo 'nagroda' było blokowane przez GG. Zmieniłem na 'reward' oraz opis komendy i chodzi.
          Dzięki Majcon za pomoc.

          Komentarz

          Pracuję...
          X