Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Biblioteki do botów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Biblioteki do botów

    Witam, mam kilka pytań.
    Czy istnieje coś w stylu libgadu ale w PHP?
    Czy legalne jest używanie innej biblioteki niż BotAPI?
    Jakie możliwości daje customowa biblioteka?
    Nie wiem, czy mnie zrozumiecie, ale liczę na odpowiedź

    #2
    widziałem libgadu w php, ale nie jest zgodne z nowym protokołem gg i działa tylko dla numerów 1700000 i w dół.
    jest legalne ale niezgodne z regulaminem gg który mówi że można używać tylko dedykowanych aplikacji...
    Bibloteka libgadu daje praktycznie większe możliwości niż takie gg botapi, ponieważ daje prawie wszystkie funkcje które są dostępne w aplikacji gg.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez piotreczek Zobacz posta
      widziałem libgadu w php, ale nie jest zgodne z nowym protokołem gg i działa tylko dla numerów 1700000 i w dół.
      Tu się nie zgodzę zgodnie z chanelog najnowsza wersja (1.12.0)

      libgadu 1.12.0
      Obsługa protokołu Gadu-Gadu 11.

      Komentarz


        #4
        czyli rozumiem, że niemożliwe jest po prostu skryptem php zalogować się na dany numer gg (podając numer i hasło) i z niego wysyłać wiadomości?

        Napisałeś, że działa tylko dla numerów 1700000 i w dół. Czyli mogę się zalogować na numer 1574833 przez phplibgadu i z niego wysyłać wiadomości?

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez sakuwbarakushow Zobacz posta
          Tu się nie zgodzę zgodnie z chanelog najnowsza wersja (1.12.0)
          nie pisałem o libgadu tylko o jedynym istniejącym porcie tej bibloteki w php


          Zamieszczone przez krystian935 Zobacz posta
          czyli rozumiem, że niemożliwe jest po prostu skryptem php zalogować się na dany numer gg (podając numer i hasło) i z niego wysyłać wiadomości?

          Napisałeś, że działa tylko dla numerów 1700000 i w dół. Czyli mogę się zalogować na numer 1574833 przez phplibgadu i z niego wysyłać wiadomości?
          Możesz się zalogować na jakikolwiek numer ale wiadomość zostanie wysłana tylko do numerów które są mniejsze niż 17000000

          kiedyś takie coś się pojawiało z numeru gg:800
          800:
          Jeżeli chcesz rozmawiać z osobami o numerach wyższych niż 17 milionów pobierz najnowszą wersję GG ze strony http://beta.gg.pl/info/pobierz/

          Komentarz


            #6
            Dzięki za odpowiedź piotreczek, znalazłem ciekawą bibliotekę (pygglib). Niestety jest ona w Pythonie (dopiero się go uczę) i jak na razie jest wyśmienicie

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez krystian935 Zobacz posta
              Dzięki za odpowiedź piotreczek, znalazłem ciekawą bibliotekę (pygglib). Niestety jest ona w Pythonie (dopiero się go uczę) i jak na razie jest wyśmienicie
              Korzystałem także z tej bibloteki, ona także jest portem bibloteki dla starego protokołu gadu gadu, i wiadomości do numerów powyżej 17 mln nie dojdą.
              Jedyne działające porty nowej bibloteki to w .net c#, innych nie widziałem, nikt nie portował tego do innych języków

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez piotreczek Zobacz posta
                wiadomości do numerów powyżej 17 mln nie dojdą.
                Dochodzą bez problemu.
                Ostatnio edytowany przez krystian935; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz

                Pracuję...
                X