Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ukrywaj przy opcji "Tylko dla znajomych". Prosmy o powrót tej opcji!

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ukrywaj przy opcji "Tylko dla znajomych". Prosmy o powrót tej opcji!

    Hej, bawię się nowym GG i zabrakło mi opcji "Pokazuj status tylko znajomym" co było bardzo przydatne. Miałem kilka osób, które skutecznie zasypywały mnie wiadomościami jeśli tylko byłem na GG. Fajną sprawą było zaznaczenie przy nich "Ukrywaj przy opcji "tylko dla znajomych"" i swobodne korzystanie z gadu widząc dodatkowo czy one są również w danej chwili dostępne. Z tego co zauważyłem i może się mylę ale w nowej wersji GG pozostaje albo usunięcie takiego kontaktu i wyłączenie w ustawieniach prywatności "pokazuj status nieznajomym" albo dodanie do ignorowanych, co te osoby niestety również zobaczą, a tu nie o to chodzi żeby całkiem ignorować a jedynie "ukryć się" przed takim kimś gdy akurat nie ma się ochoty z nim pisać a potrzebujemy status dostępności na gadu. Mam nadzieję, że w przyszłości ta funkcja powróci

    #2
    GG -> Ustawienia -> Moje konto -> Ustawienia prywatności -> Ustawienia komunikacji -> Dostosuj
    Enjoy

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Sebastian Dąbkowski Zobacz posta
      GG -> Ustawienia -> Moje konto -> Ustawienia prywatności -> Ustawienia komunikacji -> Dostosuj
      Enjoy
      Kolego niestety ale tę opcję testowałem i opisałem ją powyżej, także "Pokazuj status nieznajomym" w nowym GG a "Pokazuj status tylko znajomym" z GG 10.5 to dwie różne rzeczy chociaż nazewnictwo bardzo podobne.

      "Pokazuj status nieznajomym" w nowym GG pozwala na to, by OSOBY KTÓRYCH NIE MAMY NA LIŚCIE KONTAKTÓW nie widziały również czy jesteśmy dostępni oraz naszego opisu.

      "Pokazuj status tylko znajomym" z GG 10.5 dawało nam dodatkowo możliwość ukrycia się przynajmniej na chwilę przed WYBRANĄ OSOBĄ, KTÓRĄ MAMY NA LIŚCIE. Wystarczyło kliknąć prawym klawiszem myszy na kontakcie-> Edytuj-> i zaznaczyć "Ukrywaj przy opcji "tylko dla znajomych"" a następnie przy zmianie statusu zaznaczyć właśnie "pokazuj status tylko znajomym".

      Tego mi w nowym GG brak najbardziej a wizja usuwania "na chwilę" jakiegoś kontaktu, byle tylko być dostępnym i nie zawracał mi głowy w tym jedynym momencie jest problematyczna ale chyba na chwilę obecną tylko pozostaje...
      Ostatnio edytowany przez Driv3er; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Po zamknięciu właśnie doszedłem do tego wniosku że o to jednak chodzi.
        Może i dobra opcja lecz jak tak będzie ich coraz więcej to znowu będzie GG 10.5

        Komentarz


          #5
          Sytuacja wygląda tak, jak opisał to mój przedmówca - jeśli będziemy wprowadzać wszystkie opcje z GG 10.5, to niejako wrócimy do tamtej wersji.

          Komentarz


            #6
            odróżnijmy jednak funkcje związane z komunikacją od dodatków które nie miały żadnego z tym związku

            Komentarz


              #7
              Sugestię wprowadzenia tego z powrotem i tak przekazaliśmy, bo rzeczywiście może być pożyteczne.

              Komentarz


                #8
                Ukrywaj przy opcji "Tylko dla znajomych". Prosmy o powrót tej opcji!

                Proszę o przywrócenie opcji ustawień prywatności dla poszczególnych kontaktów. Mam niemiłe wrażenie, że usunięto to celowo (patrząc po mobilnym GG, które nie było pisane od zera). Przypomnę tylko, że po usunięciu tej opcji w GG 10.2 sporo osób na forum, w mailach jak i na blogu wnioskowało o jej przywrócenie. Podobno dbacie o prywatność użytkowników, więc wierzę, że opcja powróci w każdej wersji GG, czy to desktopowej, czy mobilnej (gdzie była, ale ją usunięto - nie wiadomo po co..).

                Komentarz


                  #9
                  o co Ci dokładnie chodzi, bo wydaje mi się, że o przywrócenie opcji: ukrywaj przy opcji "tylko dla znajomych", mam racje??

                  Komentarz


                    #10
                    dokładnie o to mi chodzi

                    Komentarz


                      #11
                      też jestem za tym, żeby ta opcja powróciła tak samo na komputer jak i na mobile gg, bo myśle, że każdy ma osobe przed którą chce się po prostu ukryć na gg a nie odrazu ją blokować

                      Komentarz


                        #12
                        Taaak, to była baaardzo przydatna opcja, również jestem za tym żeby powróciła w nowym gg!

                        Komentarz


                          #13
                          Chyba wszyscy są za tym żeby ta opcja powróciła, więc team GG musi to przywrócić.

                          Komentarz


                            #14
                            Tak, tylko wychodzą koleje wersje i jakoś nie widać tego, na maila odpisali, że info przekazane, i tyle co dalej z tą opcją???
                            gg 6685 brak zmiany....

                            Komentarz


                              #15
                              ale powiedzcie... widział ktoś jakąś naszą sugestie w którejś z wersji gg, nieważne czy to na tel czy komputer??

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X