Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Ukrywaj przy opcji "Tylko dla znajomych". Prosmy o powrót tej opcji!

Rozmowny
    też jestem za tym, żeby ta opcja powróciła tak samo na komputer jak i na mobile gg, bo myśle, że każdy ma osobe przed którą chce się po prostu ukryć na gg a nie odrazu ją blokować

Taaak, to była baaardzo przydatna opcja, również jestem za tym żeby powróciła w nowym gg!

Chyba wszyscy są za tym żeby ta opcja powróciła, więc team GG musi to przywrócić.

Tak, tylko wychodzą koleje wersje i jakoś nie widać tego, na maila odpisali, że info przekazane, i tyle co dalej z tą opcją???
    gg 6685 brak zmiany....

Rozmowny
    ale powiedzcie... widział ktoś jakąś naszą sugestie w którejś z wersji gg, nieważne czy to na tel czy komputer??

właśnie, że niee.
    Zaraz im maila znów napisze i będę męczyć o tę funkcję... bez tego nie przejdę na nowe gg.

Paulina
    Go
    Zgłosiłam do rozpatrzenia, choć wydaje mi się, że było już zgłaszane, acz ku formalności...

Doświadczony GGadacz Awatar Boss
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy S III
    FW telefonu
    EMC2
    Też jestem za posiadaniem tej opcji i piszę tutaj aby przypomnieć o jej przywróceniu tak w wersji komputerowej jak i mobilnej!

Red face GG11 "Ukrywaj przy opcji "tylko znajomych"

Witam serdecznie.

W GG11 brakuję mi opcji z poprzednich wersji czyli pokaż status tylko znajomym a dokładniej chodzi mi o "Ukrywaj przy opcji "tylko znajomych"
    Chciał bym mieć po prostu osobę na liście znajomych ale żeby ona nie widziała że jestem dostępny. Czy jest możliwość że takowa opcja pojawi się w kolejnych wersjach?

[SUGESTIA] Niewidoczność dla wybranych osób.

Witam. Mam taką propozycję, aby dodać opcję ustawienia niewidocznośći (albo ogólnie ustawienia statusu) dla wybranych osób. Nie zawsze chcemy się pokazać niektórym osobom a coś takiego byłoby bardzo wygodnym rozwiązaniem Mam nadzieję, że opcja ta pojawi się w najbliższych wydaniach i zostanie zaakceptowana na stałe. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ze strony twórców!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów