Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ukrywaj przy opcji "Tylko dla znajomych". Prosmy o powrót tej opcji!

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    właśnie, że niee.
    Zaraz im maila znów napisze i będę męczyć o tę funkcję... bez tego nie przejdę na nowe gg.

    Komentarz


      #17
      Zgłosiłam do rozpatrzenia, choć wydaje mi się, że było już zgłaszane, acz ku formalności...

      Komentarz


        #18
        Też jestem za posiadaniem tej opcji i piszę tutaj aby przypomnieć o jej przywróceniu tak w wersji komputerowej jak i mobilnej!

        Komentarz


          #19
          GG11 "Ukrywaj przy opcji "tylko znajomych"

          Witam serdecznie.

          W GG11 brakuję mi opcji z poprzednich wersji czyli pokaż status tylko znajomym a dokładniej chodzi mi o "Ukrywaj przy opcji "tylko znajomych"
          Chciał bym mieć po prostu osobę na liście znajomych ale żeby ona nie widziała że jestem dostępny. Czy jest możliwość że takowa opcja pojawi się w kolejnych wersjach?

          Komentarz


            #20
            [SUGESTIA] Niewidoczność dla wybranych osób.

            Witam. Mam taką propozycję, aby dodać opcję ustawienia niewidocznośći (albo ogólnie ustawienia statusu) dla wybranych osób. Nie zawsze chcemy się pokazać niektórym osobom a coś takiego byłoby bardzo wygodnym rozwiązaniem Mam nadzieję, że opcja ta pojawi się w najbliższych wydaniach i zostanie zaakceptowana na stałe. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ze strony twórców!

            Komentarz


              #21
              Oczywiscie tak jak przedmówca 2 moim zdaniem ważne i przydatne opcje :
              • możliwość ustalenia dla kogo z listy będziemy "niewidoczni", lub możliwość ustalenia osób które nas wtedy widzą.
              • jeszcze nikt nie napisał a też może mogłaby się przydać opcja ustalania kto ma możliwość zobaczenia naszych opisów a kto widzi jedynie czyste słoneczko (nauczyciel,mama,tata,wujek)

              Komentarz


                #22
                opcja pierwsza mi się bardzo podoba opcja druga nie do końca

                Jeśli już to połączyłbym obie opcję czyli jeśli już ustalimy ze jesteśmy dla kogoś niewidoczni to niech nie widzi też opisów

                Komentarz


                  #23
                  Ja nowego GG nie używam właśnie z powodu braku tych funkcji:
                  "Pokazuj status tylko znajomym"
                  "Ukrywaj przy opcji "tylko dla znajomych""


                  Dopiero jak te funkcje powrócą to przejdę na nowe GG zresztą mi się to stare podoba i nie wiem po co miałbym zmieniać. A że dużo dodatków to fakt, to jest często niepotrzebne.

                  Komentarz


                    #24
                    Opcja "Pokazuj status tylko znajomym" jest tylko nazywa się "pokazuj status nieznajomym"

                    Komentarz


                      #25
                      To krok do przodu jeszcze czekam na tą druga opcję, bo osobiście czasem chcę kogoś mieć na liście ale nie koniecznie aby mnie ktoś widział albo czytał moje opisy

                      Komentarz


                        #26
                        może jak zobaczą, że dużo osób chce powrotu tej funkcji, to ją przywrócą

                        Komentarz


                          #27
                          Albo będą się wykręcać jakimś głupim tłumaczeniami jak przy braku zapamiętania hasła.
                          Jak na razie ten temat jest tabu i nikt się w żadną stronę nie wypowiedział.

                          Komentarz


                            #28
                            trzeba być dobrej myśli, mam nadzieje, że przywrócą tą opcje, bo była fajna, no a w końcu jak ktoś nie chce to nie musi tego używać

                            Komentarz


                              #29
                              Pytanie dlaczego więc w tej wersji GG 10 pomimo że mając znajomego w kontaktach i jest zaznaczona "Ukrywaj przy opcji "tylko dla znajomych"" to taki znajomy widzi moje opisy i statusy słoneczka ?
                              To jakiś błąd ?

                              Komentarz


                                #30
                                widzi jeśli nie masz włączonej dodatkowo opcji "Pokazuj status tylko znajomym"

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X