Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ukrywaj przy opcji "Tylko dla znajomych". Prosmy o powrót tej opcji!

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    ja miałem tą opcje i kontakty w których na gg10 były ukrywane, na gg beta też były ukrywane, dopiero w gg10 musiałem to wszystko poprawiać

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
      widzi jeśli nie masz włączonej dodatkowo opcji "Pokazuj status tylko znajomym"
      ha tylko jak to się stało, że to nie było odhaczone, skoro to kiedyś zaznaczałem ? nie wiem jak to samo się odhaczyło

      podobnie mam zresztą z moimi danymi mam ukryte aby nie pokazywać a ktoś niedawno nowy wprowadzony do kontaktów wyrecytował mi dane osobiste, które powinny być ukryte, a mam tą opcję zaznaczoną, ale to tak na marginesie

      Komentarz


        #33
        Jak najbardziej potrzebuję opcji ukrywania statusu dla KONKRETNYCH, WYBRANYCH KONTAKTÓW z listy gadu-gadu.

        Dziwi mnie fakt usunięcia tej opcji w nowym gadu-gadu i postuluję, aby wprowadzić ponownie opcję ukrywania swojego statusu dostępności dla konkretnych kontaktów. Myślę, że nikomu nie zaszkodziłaby, a pomóc może niejednemu użytkownikowi, który nadal preferuje (jeszcze przynajmniej...) opcję łączenia się z siecią gg przez oficjalnego klienta...
        Ostatnio edytowany przez nimnim; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #34
          Coś mi się wydaje, że nic z tego, zgłaszane było już dawno i zero zmian w aplikacji. Odrzucili to i tyle w temacie. A szkoda, bo nie jednemu by to się przydało.

          Komentarz


            #35
            Hej, opcja ta została wprowadzona. Wybieramy PPM na danym kontakcie >> Profil >> Znajomy - opcje >> Ogranicz dostęp.
            Przy wyłączonej opcji "Pokazuj status nieznajomym" (GG >> Ustawienia >> Moje konto >> Ustawienia prywatności) ukrywany jest status i opis, natomiast przy włączonej tej opcji, tylko opis.

            Komentarz


              #36
              to fajnie, a da się to zrobić na GG dla Androida?

              Komentarz


                #37
                @up - oczywiście, że się da
                tylko kwestia kiedy to nastąpi.......

                Komentarz


                  #38
                  Rok czekania na tak podstawową funkcje związaną z prywatnością... Ehh.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X