Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pomysł

    Napiszę tutaj, chociaż nie wiem czy to dobre miejsce... trochę archaiczne

    Przy okazji aktualizowania GG, podpatrzyłam na Google Play:

    Użytkownik napisał:

    Dam 5 gwiazdek jeżeli zrobicie grupowanie kontaktów tak jak na PC ze można sobie założyć grupę o jakiejś nazwie i dodawać tam znajomych. To na pewno by było przydatne. Dobrze by było też jakbyście zrobili w archiwum rozmów oddzielnie rozmowy tekstowe a oddzielnie rozmowy graficzne tak jak chyba jest na PC lub na stronie GG. Pozdrawiam

    #2
    Co do grup kontaktów to zamiast grup stwierdziliśmy, że bardziej praktyczne są kontakty ulubione, które pojawiają się na początku listy.

    Trochę nie rozumiem tego oddzielenia rozmów graficznych od tekstowych. Co masz na myśli mówiąc "rozmowa graficzna"?

    Komentarz


      #3
      Cześć.

      Cóż, nie jest to mój pomysł - tylko jak napisałam - podpatrzony na Google Play, ciężko więc stwierdzić co autor miał na myśli. Wydaje mi się, że chodzi o podział taki jak na desktopie - czyli że w archiwum jest podział na rozmowy i załączniki. W ten sposób można szybko znaleźć to, co ktoś nam przesłał, bez przeglądania całej historii rozmów.

      Komentarz


        #4
        A racja - ma to sens. Przekażę sugestię do przemyślenia.

        Komentarz


          #5
          Tak, ja też jestem za. Na desktopie bardzo łatwo teraz znaleźć dokument jakiego szukamy.

          Komentarz

          Pracuję...
          X