Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Czy po aktualizacji do 3.0 stracę archiwum?

Właśnie tak zrobiłem, że odinstalowałem zupełnie Gadu-gadu, zainstalowałem GG 2.2.0, podmieniłem pliki (te skopiowane na samym początku od 2.2.0) i aplikacja się wysypuje, nie da się nawet uruchomić.

Co ciekawe, jeśli przywrócę przez Titanum Backup GG2.2.0 z archiwum z grudnia, przy którym owo GG działa, to po aktualizacji do GG2.3.0 a następnie do 3.0.2 GG przestaje wyświetlać archiwum lokalne.

EDIT: Zostawiłem na 2 godziny w spokoju - posprzątał widać sobie i mam archiwum aktualne. Wszystkim za pomoc bardzo serdecznie dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez TeoTN ; 27.02.2012 o 21:42

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    No tak, zapomniałem dodać, że to się nie pojawi od razu, tylko trzeba mu dać czas na to Ale nie powinno to trwać dłużej niż 10 minut według mojej wiedzy.

A jak ja nie chce korzystać z archwium online i na beta.gg.pl wyłączyłem w komunikatorze archiwum. To teraz nawet jak na androidzie w opcjach mam włączone archiwum to go nie ma. Czy będzie można tak jak w poprzedniej wersji, korzystać z archiwum offline, a nie tylko online ? Moim zdaniem to podstawa.

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Jak masz włączone w opcjach na Androidzie to powinno się włączyć wszędzie.

Nie o to chodzi. Ja chce wlaczyc normalne archiwum offline, a nie online. Tak jak w poprzedniej wersji, zeby te offline tez było oprócz tego online. To podstawa.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów