Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Konto

    Witam mam problem otóż dziś jak codzień losowałem osoby i wylosowałem osobę, którą potem zgłosiłem i napisałem jej to Po czym jakbym dostał bana nie moge pisać do nieznajomych nie widać mojej nazwy ani danych w ustawieniach mógłby ktoś pomóc ?
    Dodatkowo gdy chce losować osoby pokazuje mi sie czerwony napis twoje konto zostało zablokowane
    Ostatnio edytowany przez mati84235; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Zamieszczone przez mati84235 Zobacz posta
    Witam mam problem otóż dziś jak codzień losowałem osoby i wylosowałem osobę, którą potem zgłosiłem i napisałem jej to Po czym jakbym dostał bana nie moge pisać do nieznajomych nie widać mojej nazwy ani danych w ustawieniach mógłby ktoś pomóc ?
    Dodatkowo gdy chce losować osoby pokazuje mi sie czerwony napis twoje konto zostało zablokowane
    Hej, możliwe że ta osoba Cię zablokowała - tym bardziej że napisałeś jej o tym, że ją zablokowałeś - zemściła się . Teraz raczej musisz napisać do Biura obsługi GG w tej sprawie.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez mati84235 Zobacz posta
      Witam mam problem otóż dziś jak codzień losowałem osoby i wylosowałem osobę, którą potem zgłosiłem i napisałem jej to Po czym jakbym dostał bana nie moge pisać do nieznajomych nie widać mojej nazwy ani danych w ustawieniach mógłby ktoś pomóc ?
      Dodatkowo gdy chce losować osoby pokazuje mi sie czerwony napis twoje konto zostało zablokowane
      Twoje konto mogło zostać zablokowane tymczasowo
      Ostatnio edytowany przez Mario; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz

      Pracuję...
      X