Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przywrócenie dysku GG, lub przedłużenie czasu obecności wysyłanych plików na serwerze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przywrócenie dysku GG, lub przedłużenie czasu obecności wysyłanych plików na serwerze

    Mam nadzieję że w dobrym dziale piszę.

    Obecnie messenger jest uważany za niezastąpioną aplikację do porozumiewania się i wymiany plików np. w grupach studentów. Jednak ma on ogromne problemy z optymalizacją: zacina się, wiadomości dochodzą z opóźnieniem itp. Tego typu minusów nie ma na GG (nie zauważyłem ich ja ani żaden z moich znajomych), jedynym zasadniczym problemem jest to że wysyłane przez aplikację pliki znikają po jakichś trzech miesiącach (a semestr trwa trochę dłużej ).
    Odpowiednia reklama plus przedłużenie czasu składowania plików może sprawić że aplikacja wróci do łask zwłaszcza wśród Polskich studentów.

    Nie będzie Zuckerberg pluł nam w twarz!

    #2
    Dziękujemy za przesłane sugestie są one dla nas bardzo ważne. Przekażemy je do odpowiedniego działu.

    Wcześniej nasi Użytkownicy mogli korzystać z takiej opcja jak GG Dysk. Jednak z powodu niewystarczającego zainteresowania zrezygnowaliśmy z funkcjonalności GG Dysk-u. Usługa przesyłania przez GG dowolnie dużych plików została utrzymana w dotychczasowym kształcie. Przesyłane pliki można przeglądać i/lub pobrać przez 90 dni.

    Planujemy wdrożenie wielu nowych rozwiązań dla naszych Użytkowników. Prosimy śledzić w tym temacie naszą stronę gadu-gadu.pl oraz profilu na FB.

    Komentarz

    Pracuję...
    X