Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Desktop] Wydanie GG v. 12.4.89.12100

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [Desktop] Wydanie GG v. 12.4.89.12100

    Zmiany:
    - nowy wygląd rozmów
    - pamiętanie wysokości okna wpisywania wiadomości, po ponownym uruchomieniu aplikacji
    - więcej wierszy widocznych emotikon
    Ostatnio edytowany przez Marcin K; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Mały błąd w wyborze rozmiaru czcionki
    Załączone pliki

    Komentarz


      #3
      Ja tego błędu nie mam.

      Zdaje się że jest tez zmiana avatarów z kwadratu na kółko.

      Edit: GIFy z innych stron nie wyświetlają się po wklejeniu linka w okno i wysłaniu, jest tylko biały obrazek z napisem "No Image", natomiast GIFy z przycisku GIF w oknie rozmowy wyświetlają się.
      Ostatnio edytowany przez mikuu; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Właśnie... okrągłe awatary - fajnie! Bardziej przyjazne jak dla mnie i w końcu widzę rozdzielenie wypowiedzi tak jak w mobile a info brak

        - - - Updated - - -

        Zamieszczone przez RetnaX Zobacz posta
        Mały błąd w wyborze rozmiaru czcionki
        zgadza się w przegladarce....wielkosć czcionki pusto na desktop jest na szczescie OK
        Ostatnio edytowany przez Agat; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          A te linki z YouTube po przekształceniu w miniaturki muszą być takie wielkie na całe okno??!!
          Jak na razie nikomu ze znajomych to się nie podoba takie wielkie na całe okno...

          Komentarz


            #6
            Nowy wygląd rozmów bardzo mi się podoba, wreszcie to jakoś idzie do przodu. W ogóle cieszę się, że ktoś jeszcze zajmuje się tym komunikatorem.
            Mam pytanie, a mianowicie brzmi ono tak: czy cała reszta layoutu też doczeka się zmian, czy raczej zostanie tak, jak jest? Bo obecny interfejs jest kwadratowy, wiadomości są zaokrąglone, awatary również, trochę to wszystko nie współgra i przypomina o Windowsie 10 w fazie testów.

            mikuu, teraz wszędzie tak wyglądają miniatury. Patrz: Messenger. Poza tym uważam, że to lepiej wyróżnia wysłany link niż taka mała miniaturka. Musisz też zrozumieć, że teraz "nie jest w modzie" upychanie wszystkiego byle by weszło na jeden ekran (i dobrze), tylko robienie czegoś naprawdę wygodnego i ładnego, a nie kompaktowego. Nawet wiadomości są dużo szerzej rozstawione.
            Ostatnio edytowany przez Ritsu; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez RetnaX Zobacz posta
              Mały błąd w wyborze rozmiaru czcionki
              Wydaje mi się, że pomyliłaś wątki, to jest wątek wydania GG na desktop, a nie wersja na web. Naprawimy.

              Komentarz


                #8
                Właśnie... okrągłe awatary - fajnie! Bardziej przyjazne jak dla mnie i w końcu widzę rozdzielenie wypowiedzi tak jak w mobile a info brak
                rozdzielenie wypowiedzi, to zmiana wyglądu rozmów

                Komentarz


                  #9
                  Hej, czy ktoś pracuje nad wersją na Linuksa? Dalej nie działa przycisk zamknięcia okna "X".

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Ritsu Zobacz posta
                    teraz wszędzie tak wyglądają miniatury. Patrz: Messenger.
                    Tylko że w Messenger to jakoś inaczej wygląda i pomimo że też jest duże jakoś tak nie wygląda na aż tak duże, pewnie dlatego że mniejsze okno czy ekran telefonu niż tutaj na kompie. Ale jeśli tak już to musi zostać to trudno, pozostaje przewijanie rozmów...

                    Co do samych wiadomości to faktycznie fajnie teraz jest rozdzielone bo wcześniej wszystko zlewało się w jedną całość że nie chciało się czasami tego czytać

                    Tylko jeszcze przydałoby się poprawić te GIFy z innych stron, bo wcześniej fajnie animowały się w oknie a teraz taki obrazek tylko jest.
                    Bez tytułu.jpg
                    Ostatnio edytowany przez mikuu; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #11
                      osobiście mi się nie zbyt podoba nowy wygląd ;- ; o wiele bardziej wolałam stary i kilka znajomych mi osób też nie jest zbytnio zachwycona zmianami. Fajnie, że gg się rozwija, ale może była by możliwość dodania w kolejnej aktualizacji opcji powrotu do starego wyglądu? Trochę mi przeszkadza w zasadzie wygląd jak z mobilniaka na pc (i z tego co wiem z otoczenia, pare osób też narzeka). Nie atakuję, jedynie zadaję pytanie

                      Komentarz


                        #12
                        Nie licz na to, nikt sie nie cofnie ze zmianami.

                        Komentarz


                          #13
                          zadałam po prostu pytanie. nie licze na cud, tylko zwyczajnie zapytałam v:

                          Komentarz


                            #14
                            Nowy widok też mi się nie podoba... mojej znajomej też nie. Wolimy stary, naprawdę nie ma możliwości dodania opcji? Domyślnie byłby ten nowy, a po zmianie ustawień można byłoby uzyskać poprzedni. Jednak widać, że użytkownicy są podzieleni. Nowy widok dla mnie jest znacznie mniej wygodny na dużym monitorze. To co na telefonie się sprawdza - tutaj nie za bardzo.

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez Marcin K
                              Naprawione
                              Ale co naprawione? Czcionka?


                              Mnie tylko drażnią wielkie linki z YouTuba i w sumie nie tylko bo z innych stron tez wyświetlają się na całe okno, aż trzeba przewijać.
                              Ostatnio edytowany przez mikuu; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X