Cytat Zamieszczone przez RetnaX Zobacz posta
Co za chamski komentarz. Uważasz, że pisze skrótami, choć ich ani razu nie użyłem? Uważasz, że jestem debilem nie umiejącym pisać zdań złożonych?
Osobiste wycieczki pozwolę sobie zostawić do rozwiązania zainteresowanym, aczkolwiek odpowiedź sama mi się ciśnie pod palce...

To ja ci teraz zniszczę światopogląd : Niemal każdy komunikator ma taki układ i nikt nie narzeka.
Ja na Twoim miejscu uważałabym z używaniem słowa "każdy". Można się na czymś takim bardzo boleśnie przejechać.

Bronicie czegoś co nigdy nie było czytelne.
Było czytelne i to doskonale zanim nie zrobili z tego cyrku skaczących okienek. Skąd tyle niezadowolenia na nowe, skoro stare było takie złe, hm? Pomyśl trochę. ;)

Skoro ludzie robią rozbudowane konwersacje, to czemu na facebooku w messenger każdy przywykł do takiego układu jaki tam jest?
Ponieważ więcej ludzi używa FB w SMARTFONIE albo na TABLECIE. Myślenie nie boli. ;)

Chcesz być taki alternatywny, że nie masz facebooka? Wolne żarty .... Dziś facebooka ma niemal każdy i wyparł on Wasze GG nie bez powodu.
A tu się wtrącę! Nie mam FB, nie miałam i nie chcę go mieć. Podobnie jak i wielu moich znajomych. Dlaczego mam się zmieniać? Ponieważ świat tak chce? Nie gonię za światem. Poza tym nie porównuj GG z FB bo to dwie zupełnie odległe bajki.

Sami Wam napisali, że wygląd ten nie jest ukończony i będzie doszlifowany, ale zamiast propozycji tych szlifów wylewacie falę hejtu, bo cokolwiek raczyli zmienić.
Wybacz, ale nie mam siły czytać tych bzdur. Przeglądnij sobie posty (tak ze zrozumieniem) zanim zaczniesz bredzić o hejcie.

Przypomnę, że Messenger też zmienił całkowicie wygląd, też miał opór przed zmianami i olał to i wszyscy przywykli. Ba identyczny układ rozmów ma obecnie Skype, więc dlaczego GG ma być inne?
Przypomnę o proporcjach ludzi (światowych proporcjach) korzystających z messengera na smartfonie czy tablecie i posiadaczy PC (szok! tacy nadal istnieją!). Mówimy tu WYŁĄCZNIE o w wersji GG na PC, a nie na inne urządzenia. Ty natomiast sypiesz argumentami dotyczącymi tych drugich.