Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: [Desktop] Wydanie GG v. 12.4.90.12104

BUG REPORT

Chciałbym zgłosić pewną rzecz - otóż przy kopiowaniu małego obrazka (np. screena zrobionego przy pomocy narzędzia Wycinek i szkic) i wklejaniu go do okna GG, obrazek nie jest poprawnie wyświetlany jako plik, lecz jako obrazek wstawiony w tekst. To powoduje, że na telefonie wyświetlenie takiego obrazka graniczy z cudem, często pojawiają się zamiast takiej wiadomości różne litery lub pusta wiadomość. Wklejanie większych obrazków działa normalnie. Plus wklejenie obrazka trochę szerszego niż okienko, ale wciąż o niskiej wysokości powoduje rozciągnięcie się okna wewnątrz: NewCanvas1.png

Poza tym, po kliknięciu "Wcześniejsze rozmowy" okienko GG dziwnie skacze kilka razy w miejscu, dopiero później da się przescrollować wyżej do nowo wczytanych rozmów. Problem występuje zarówno, gdy scrolluję kółeczkiem, jak i suwakiem.

Ja również jestem za tym,żeby umożliwić w OPCJACH przesunięcie pisanego tekstu "przez gospodarza" do lewej strony
    Np. teraz jak wysyłam drugiemu rozmówcy jakiś link do swojego dysku w chmurach z prywatnymi zawartościami to link po wysłaniu jest "obcinany"... i chcąc sprawdzić do jakiego pliku wysłałem link nie jestem w stanie tego zrobić, bo nie jest pokazywany w całości tylko jego "przednia" część...
    Komunikator odpalam zminimalizowany - ale na pełnym ekranie jest ten sam problem...

Rozmowny Awatar Tropiciel
    Marka tel.
    Lg
    Model tel.
    Nexus 5
    FW telefonu
    6.0 Marshmallow
    Cześć. Mam lapka z rozdzielczością FullHD (milej przegląda się strony), więc domyślnie czcionki w oknie rozmowy GG są tak małe, że aż niewygodne (starość). Do tej pory jednak moje hackerskie możliwości temu zaradzały, albowiem magiczną kombinacją przycisków "CTRL" i "+" łamałem zabezpieczenia GG i powiększałem sobie czcionkę. Niestety od 2 dni (pewnie zbiegło się z aktualizacją do ostatniej wersji) nie kombinacja przestała działać. Pomóżcie.

System: Ubuntu 16.04 (jak przystało na hackera) z Unity
    Wersja GG: 12.4.90.12104

Witam Zmniejszyła mi się znacznie czcionka w oknie rozmowy, powiększenie w ustawieniach działa tylko na pisany przeze mnie tekst, wiadomości w oknie rozmowy pozostają ciągle małe, można to jakoś naprawić ?

Rozmowny
    Marka tel.
    Huawei
    Model tel.
    P20 Pro
    FW telefonu
    EMUI 9.0 Android 9.0
    Nie chce mi się czytać waszych narzekań, z wersji PC nie korzystam bo nie ma takiej wersji na mój system operacyjny ale powiem jedno: wszędzie odkąd pamiętam wszędzie widziałem wiadomości wyświetlane od prawej i nigdy mi to nie przeszkadzało ani nie robiło jakiegoś burdelu przy większej ilości osób, dodam tylko, że jeżeli zmiana by była z prawej do lewej to też byłby płacz na forum. Nic więcej tu nie dodam ani nie odejmę ani nie odpowiem, więc nie produkujcie się z krytyką na mój post bo to tylko i wyłącznie moja opinia i nie odpowiem już więcej w tym temacie.
    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

Marka tel.
    Lg
    Model tel.
    Nexus 5
    FW telefonu
    6.0 Marshmallow
    Cytat Zamieszczone przez playaz44 Zobacz posta
    z wersji PC nie korzystam bo nie ma takiej wersji na mój system operacyjny
    Jaki to system?

Rozmowny
    Marka tel.
    Huawei
    Model tel.
    P20 Pro
    FW telefonu
    EMUI 9.0 Android 9.0
    Cytat Zamieszczone przez Tropiciel Zobacz posta
    Jaki to system?
    Raspbian.
    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

W wersji PC nieco przeszkadza fakt że trzy kropki sygnalizujące pisanie zasłaniają czasami ostatnią wiadomość (szczególnie w sytuacjach gdy druga osoba wysyła kilka pod rząd, gdy piszemy "na przemian" to jest spoko)

Marka tel.
    Lg
    Model tel.
    Nexus 5
    FW telefonu
    6.0 Marshmallow
    Cytat Zamieszczone przez Marciosss Zobacz posta
    W wersji PC nieco przeszkadza fakt że trzy kropki sygnalizujące pisanie zasłaniają czasami ostatnią wiadomość (szczególnie w sytuacjach gdy druga osoba wysyła kilka pod rząd, gdy piszemy "na przemian" to jest spoko)
    Tak, też to dziś zauważyłem. Nikt nie testuje tych buildów przed wydaniem?