Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

usuwanie powiadomień o komentarzach do opisu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    usuwanie powiadomień o komentarzach do opisu

    jak zauważyłem jest brak możliwości usuniecia powiadomien - choc komentarze dawno usuniete i opis też - jak moża to szybko usunąć ? zalezy mi bardzo - są troche niesmaczne - jak moge to zrobić ? prosze o pilna odpowiedz !

    #2
    o jakich komentarzach mówisz?

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
      o jakich komentarzach mówisz?

      masz swoje gg - tam dajesz sobie opis - np "jestem chory"
      ktoś daje Ci komentarz do opisu - czemu jestes chory - i jak klikasz na profil swój to widzisz opis plus komentarz - usówasz - znika . ale jak masz tam takie cos jak [mój pulpit] i obok strzałka - powiadomienia - pokaz wszystkie powiadomienia- pokazuje ci te nawet usuniete komentarze a ja chce je usunąć

      Komentarz


        #4
        Popracuj na ortografią, usUwasz.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez madhunt3r Zobacz posta
          Popracuj na ortografią, usUwasz.
          uwielbiam takich jak ty - nie pomógł nic ale swoje 5 groszy wtrącił - się czepić musiał - jak zauważysz gościu - to pod spodem jest usuwasz poprawnie napisane - więc to było spowodowane szybkością pisania a nie - nieznajomością ortografii

          Komentarz


            #6
            Temat też niczego sobie GOŚCIU. Koniec OT.

            Komentarz


              #7
              Komentarz możesz usunąć z poziomu GG.pl

              Komentarz


                #8
                widzę że nie zrozumiałeś mnie - nie chodzi mi o usuniecie komentarzy - bo to umiem. chodzi mi o wyczyszczenie historii powiadomień bo na profili jak klikniesz na strzałkę obok twój pulpit masz powiadomienia - i masz tam również te dodane komentarze - nawet usuniete i nie da się nic z tym zrobić - a zależy mi bardzo na usunieciu - bo są niemiłe.

                Komentarz


                  #9
                  Hej,
                  poprawiłem tytuł tematu - mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko.
                  Co do problemu - to forum jest na temat nowego gg.pl (w wersji beta) -> czyli tego pod adresem http://beta.gg.pl dlatego nie było do końca wiadomo o czym mówisz.
                  Na GG.pl rzeczywiście nie można usunąć powiadomień (ich pełna lista pod adresem http://www.gg.pl/#notify ) jednak jeśli skasowałeś same komentarze to ich już NIE MA. Pozostały tylko powiadomienia dotyczące tych komentarzy (a nie same komentarze), ale tylko TY je widzisz.
                  W nowym gg.pl będzie to rozwiązane trochę inaczej.
                  sigpic 5GB
                  http://www.gg.pl/info/pobierz/

                  Komentarz


                    #10
                    tak - wiem że ja je tylko widzę - lecz moja pani może tam wejść też z mojego konta i będzie je widziała - a jako admin nie można wejść tam i usunąć ?

                    to jest bardzo ważne dla mnie !!

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X