Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: czarny motyw

Angry czarny motyw

Nie wiem kto wpadł na to, by cały wygląd był domyślnie biały. Jedyne co mi przychodzi do głowy to czytelność... ale budowa gg jest banalna i bardziej skomplikowanego komunikatory (dodam do tego, że popularniejsze) wręcz domyślnie ustawiają tło na czarne. Wiem, że dla kogoś brzmi to jak jakaś pierdoła, ale spróbujcie użyć gg w późniejszych godzinach - przecież taki kolor wypala wręcz oczy, nawet w dzień po pewnym czasie odechciewa się na to patrzeć, bo jasny kolor męczy wzrok. Forum to samo - domyślnie białe. Zrobienie drugiego motywu nie jest zbyt trudnym zadaniem, a traci na tym też gg - użytkownik krócej siedzi i zobaczy mniej reklam. Całość może brzmieć jak lament, ale to banalna zmiana w dość istotnej kwestii.

Administrator
    Marcel2727 dziękujemy za Twoje sugestie.
    Zdajemy sobie sprawę, że i taka funkcjonalność jak ciemne tło jest istotna dla naszych Użytkowników. Już taki motyw z ciemnym tłem jest dostępny na aplikacji GG w telefonach.
    Stale pracujemy nad udoskonalaniem komunikatora GG oraz tworzeniem wielu nowych opcji, które mają na celu ułatwienie korzystania z komunikatora GG każdemu Użytkownikowi. Przekażemy Twoje sugestie do działu, który zajmuje się wdrażaniem takich rozwiązań

Cytat Zamieszczone przez Marcel2727 Zobacz posta
    Nie wiem kto wpadł na to, by cały wygląd był domyślnie biały. Jedyne co mi przychodzi do głowy to czytelność... ale budowa gg jest banalna i bardziej skomplikowanego komunikatory (dodam do tego, że popularniejsze) wręcz domyślnie ustawiają tło na czarne. Wiem, że dla kogoś brzmi to jak jakaś pierdoła, ale spróbujcie użyć gg w późniejszych godzinach - przecież taki kolor wypala wręcz oczy, nawet w dzień po pewnym czasie odechciewa się na to patrzeć, bo jasny kolor męczy wzrok. Forum to samo - domyślnie białe. Zrobienie drugiego motywu nie jest zbyt trudnym zadaniem, a traci na tym też gg - użytkownik krócej siedzi i zobaczy mniej reklam. Całość może brzmieć jak lament, ale to banalna zmiana w dość istotnej kwestii.
    Marcel na jakim urządzeniu korzystasz z GG? Masz racje, domyślnie ustawili tło na białe. Na mobile i wszędzie indziej... ja motyw zmieniłem ...piszesz o mobile czy wersji na kompa?