Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Forma dymku chatu jak w Messenger

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Forma dymku chatu jak w Messenger

    Może by wprowadzić możliwa opcję wyświetlania powiadomień w dymku chatu jak ma to miejsce w Messenger ?. Ułatwiło by to używanie GG np podczas oglądania filmu.

    #2
    Opcja dymku, lub czegokolwiek działające na zasadzie tego z Messengera przywróciła by chęć do używania tej platformy, wiele razy słyszałem "chodźmy na meska bo tam się łatwiej pisze", a z obecnymi problemami, z działaniem w tle i nieprzychodzącymi wiadomościami to już w ogóle Więc jak dla mnie - konieczność jeśli chce się myśleć o powrocie na "szczyt"

    Komentarz


      #3
      Dymki czatu planujemy wprowadzić, ale dopiero od Androida Q.

      Co do problemów z działaniem w tle, to nie powinno ich już być. Ostatnio robiliśmy większe zmiany w tym zakresie. Aplikacja rozłącza, gdy jest zminimalizowana, ale wiadomości i tak powinny przychodzić. Czy jest inaczej?

      Komentarz


        #4
        Postaram się sprawdzić.
        Dlaczego dopiero Android Q? Ten system to przyszłość, jeśli zaprojektuje się dymki na Androida 8, to przeniesienie tego na Androida Q będzie łatwiejsze, a im szybciej to się pojawi tym lepiej.
        Co z wyglądem GG?
        Można się dopytać jakie obecnie macie priorytety?

        Komentarz


          #5
          Android Q przyniesie systemową obsługę dymków znanych z messengera potencjalnie dla każdej aplikacji. Szkoda, że GG nie wprowadziło takiej lub podobnej formy prowadzenia rozmów wcześniej, założę się że aplikacji które zaimplementują nowe API będzie wysyp, co sprawi że nie będzie to już nic wyróżniającego.

          Komentarz


            #6
            Dlatego jest to idealny moment, by poświęcić troche czasu i nie wypuszczać nic nie znaczących poprawek na wprowadzenie czegoś całkiem nowego, bo aplikacja (mam na mysli całą platformę GG) jest po prostu wymarła, nic tu się nie działo od kupy czasu.

            Komentarz


              #7
              Ja tam wolę częste wydania poprawkowe, niż nic. Albo czekanie na poprawkę 2 lata. Fajnie, że się coś ruszyło i poprawki są.

              Komentarz


                #8
                Racja, jeśli wybierać między poprawka albo nic to wiadomo co lepsze, ale czas działa na niekorzyść, bo ludzie uciekają na bardziej funkcjonalne programy. GG moim zdaniem, potrzebuje obecnie zmiany interfejsu (najbardziej Web, desktopa nie używam, ale raczej też, a Android drobne szlify). Na każdej platformie motyw jasny/ciemny, wywalić głupie dźwięki a zostawić tylko klasyczne + jakieś nowe z obecnej epoki. Nawet bym się pokusił o przywrócenie funkcjonalności gier na GG. Mówiąc krótko - przydałyby się jakieś zmiany wizualne, nie każdy śledzi forum, a niech wszyscy zobaczą, że dzieje się cokolwiek.

                Komentarz

                Pracuję...
                X