Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja GG dla iOS. Wersja 3.0.1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aktualizacja GG dla iOS. Wersja 3.0.1

    Jak mogliście tak spieprzyć dobrze działający program tą aktualizacją?!
    Przy próbie wysłania wiadomości do rozmówcy poprostu wyłącza gg!
    Mam iOS 4.3.3, ale z tego co czytałem to na innych softach jest identycznie.
    Naprawcie to, albo chociaż dajcie link do pobrania GG w wersji 3.0 dla iPhone'a.

    #2
    Na iOS 5.0.1 jest wszystko w porządku.

    Komentarz


      #3
      Mam to samo na 5.0.1 i moj brat tez tak ma ze gdy kliknie wyslij cale gg sie wylacza

      Komentarz


        #4
        Pewnie macie Jailbreak'a. Przed chwilą sprawdziłem i wszystko działa przy wysyłaniu.

        Komentarz


          #5
          Nie niemam, mam orginalny system. Aktualizacjia bez zadnych dodatkow przez Itunes

          Komentarz


            #6
            No to musze Cię zmartwić, ale u mnie bez problemów. Odinstaluj całkowicie GG, a następnie zainstaluj ponownie.

            Komentarz


              #7
              Dziala, trzeba bylo przinsalowac po prostu

              Komentarz


                #8
                Zgadza się. Należy w takim wypadku odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie. Dzięki temu będzie działała poprawnie.

                Komentarz


                  #9
                  Dokladnie tak, reinstalacja aplikacji usuwa problem

                  Komentarz


                    #10
                    Ja z kolei mam inny problem. Po instalacji aktualizacji GG mój status na gadu to cały czas "dostępny", nieważne czy urządzenie jest podłączone do internetu, czy nie. Nie pomaga wyłączenie żadnego sprzętu ani też reinstalacja programu. Status cały czas wisi i nie da się nic z tym zrobić.
                    Może ktoś też miał taki problem i udało mu się go rozwiązać?

                    Komentarz


                      #11
                      Co masz na myśli przez stwierdzenie, że status cały czas wisi? Czy przypadkiem nie ustawiasz przed wyjściem statusu Niedostępny?
                      Spróbuj kończyć pracę z programem nie zmieniając statusu, a wybierając opcję Wyloguj.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X