Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obecne plany

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Obecne plany

    Hej. Założyłem temat bo chciałbym się dowiedzieć, o ile jest możliwość - czy zdradzicie plany na aktualny rozwój GG? Co jest aktualnie robione i mniej więcej jaka jest najbliższa kolejka zadań? Jestem użytkownikiem GG od chyba blisko 11 lat i trochę jednak mnie interesują takie ciekawostki i plany na przyszłość. Oczywiście pytam w kontekście wszystkich platform, nie tylko webGG jak to wskazuje dział.
    Pozdrawiam

    #2
    Również chętnie się dowiem.

    Komentarz


      #3
      Plany związane z rozwojem komunikatora GG są owiane tajemnicą

      Komunikator idzie z duchem czasu stale wprowadzamy udoskonalenia zarówno ze strony graficznej jak i tej mniej widocznej dla oka czyli technicznej.

      Staramy się eliminować to co faktycznie utrudnia korzystanie z komunikatora GG

      Zmiany mają wpływać przede wszystkim na jakość wyświetlanych rozmów i ich czytelność oraz na szybkość działania aplikacji. To jedne z głównych celów dotyczących rozwoju aplikacji.

      Planujemy również wdrożenie nowych funkcjonalności ale nie zdradzamy szczegółów w tym zakresie

      Nie stoimy jednak w miejscu i jak można zauważyć wdrożyliśmy ostatnio kilka zmian m.in nowy wygląd okna rozmowy, zakładkę pomoc (która umożliwia szybszy dostęp do BOK), nową wygląd strony gg.pl.

      Komentarz


        #4
        No "niech będzie" z tymi tajemnicami. A czy jakieś większe zmiany widoczne dla użytkowników są w bliższych planach czy bardziej odległych? Jeśli są w bliższych, to jakie? Graficzne? funkcjonalne?
        Wiem, że niestety nie zdradzicie dokładnie, ze szczegółami co robicie, ale moglibyście trochę uchylić rąbka tych tajemnic, tym bardziej, że walczycie o tych użytkowników.

        Komentarz


          #5
          Prosimy śledzić w tym temacie naszą stronę https://gadu-gadu.pl/ na której pojawiają się najnowsze informacje oraz zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na FB.

          Komentarz


            #6
            Czyli typowa formułka w stylu "wszystkie informacje będą tu, tu i tam". Tylko, że po to jest forum, by się na nim wypowiadać, szkoda, że nawet na ledwo żyjącym forum nie można się niczego dowiedzieć, wszystko to wielka tajemnica Aczkolwiek dzięki za "chęci". Można temat zamknąć jeśli jest tu taka funkcja

            Komentarz


              #7
              My niestety nie zdradzamy tych informacji wcześniej
              Pozdrawiamy

              Komentarz

              Pracuję...
              X