Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Awaria?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Awaria?

    Czy mi się wydaje czy dalej macie jakąś awarię dotyczącą bety GG w przeglądarce? Bo od paru dni (od czwartku lub piątku) po zalogowaniu ładuje się tylko górna belka i cały czas wyświetla się "kręcące się" słoneczko na środku, komunikator się w ogóle nie ładuje. Oczywiście czyściłem pamięć podręczną, sprawdzałem na najnowszym Chrome i IE.

    #2
    Ten przypadek zdarzył mi się tylko raz, więc o to czy załaduje w dużym mierze zależeć powinno od szybkości naszych łącz no i przeglądarka nie powinna blokować żadnych treści (adblock itp.). Sam codziennie korzystam z przeglądarki GG i nie miałem takich problemów. Zawsze możesz jeszcze sprawdzić jak zachowuje się na przeglądarce Mozilla.

    Komentarz


      #3
      To samo. I problem na pewno nie leży w moim łączu (chyba że ISP coś blokuje) ani w moich przeglądarkach.

      Nawet założyłem nowy numer i dla niego wszystko działa w porządku. Więc żebym mógł łaskawie korzystać z GG w przeglądarce muszę porzucić stary numer i korzystać z nowego?
      Ostatnio edytowany przez taechufr; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Też nie działa

        Przeglądarka Opera 11.61 + IE 8 + Google Chrome 17

        System Windows XP Home Edition

        Komentarz


          #5
          Czy dostajecie komunikat po chwili o ponownej probie laczenia?
          Czy macie zainstalowane firewalle, ktore moga blokowac ruch websocketowy?

          Komentarz


            #6
            Nie mam żadnych komunikatów, nie mam firewall.

            Edit 15:42 : Wygląda na to, że po aktualizacji beta.gg.pl wszystko jest dobrze
            Ostatnio edytowany przez RetnaX; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              "Coś się nam zapsuło ale bez paniki, zaraz to naprawimy
              w międzyczasie możesz zagrać w węża "

              Chyba mamy awarię! Taki komunikat dostaję przy próbie logowania od wczoraj

              Komentarz


                #8
                Należy wyczyścić cookie w przeglądarce.
                sigpic 5GB
                http://www.gg.pl/info/pobierz/

                Komentarz


                  #9
                  Na IE 9 niepoprawnie działa zakładka "Ustawienia" - nakłada się z kontaktami. Nie pomaga czyszczenie wszystkich danych przeglądarki i flasha. W Chrome nie loguje się wogule, brak komunikatów, a na Firefoxie wszystko działa poprawnie. Wszystkie przeglądarki są najnowszymi wersjami stabilnymi.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X