Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Emotikony

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Emotikony

    Akurat problemu z tym nie ma, ale wg mnie, ikonki powinny zostać również przystosowane do nowego komunikatora.
    Wiele z tych emotikonek ciągnie się od początku GG, a można by było je zmienić na bardziej " nowoczesne ".
    Rozważcie to, niby małe, ale najczęściej używane.

    #2
    Oto kilka nowoczesnych były wprowadzone w GG 8, ale zdjęto je bo dzieciom się nie podobały, a wtedy GG Network słuchało tylko ich...

    Komentarz


      #3
      Mi też się nie podobają, sądzę zatem, że mogę sobie z czystym sumieniem odjąć z 10 lat Sugestia zgłoszona.

      Komentarz


        #4
        Dla mnie akurat to nie jest kwestia ładne/nieładne. Emoty GG tak wrosły w ten komunikator, że większość innych sobie nie wyobraża. Najlepszym wyjściem była by możliwość tworzenia własnych zestawów emotiokon

        Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

        Komentarz


          #5
          Jak macie zamiar zmieniać emtoty to pozostawcie stare. Jakoś sobie ciężko wyobrażam korzystanie z innych emot niż te stare.
          Zresztą nawet w konkurencji korzystam z Emot z GG 6

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez piotreksob Zobacz posta
            Wiele z tych emotikonek ciągnie się od początku GG, a można by było je zmienić na bardziej " nowoczesne "
            Stanowcze nie. Owszem, dodac jakies fajne nowe -TAK. Skoro jest nowe gg, nowa szata, nowy pomysl to i powinny dojsc nowe emoty. ALE żadne z obecnych emot nie powinny byc usuwane czy podmieniane.
            No chyba ze nieszczesna emota <hahaha> ktora od wersji 10 do tej najnowszej 11 źle działa. Rączka uderzająca o ziemie, źle się animuje.

            Komentarz

            Pracuję...
            X