Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak listy plików w "Załączniki" w oknie rozmowy GG 11 (b. 6174)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak listy plików w "Załączniki" w oknie rozmowy GG 11 (b. 6174)

    Cześć,

    Zauważyłem, że po otrzymaniu lub wysłaniu plików w oknie rozmowy GG 11 (b. 6174) nie pojawia się ich lista w "Załącznikach" w wysuwanym z prawej strony oknie.

    Przechwytywanie.JPG

    #2
    Cześć , lista plików którą otrzymałeś lub wysłałeś jest obecnie dostępna w sekcji Dysk (Odebrane - Wysłane). W załącznikach przy kontakcie (Twój screen) tam zapisuje chyba tylko same linki.

    Komentarz


      #3
      ale np. w wersji webowej pokazują się ikony plików na głównej stronie z konkretnych rozmów i potem w widoku archiwum.
      Jest tu jakaś niespójność wg mnie, albo czegoś nie kumam w tej logice...

      Przesłałem znajomemu link i rzeczywiście się tam pojawił. Natomiast w archiwum na karcie rozmowy z prawej strony w części załączniki pokazują mi się dwie ikony do tego linku jak również na karcie załączniki, też pokazują się dwie ikony choć w rozmowie link przesłany był raz.

      Rozmowy.JPG
      Załączniki.JPG
      Ostatnio edytowany przez DarekWa; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Też zauważyłem że link przesłany raz mnoży się, u mnie w zasadzie to troi się w archiwum kontaktu w zakładce Załączniki i obok kontaktu rozmowy załączniki też.Natomiast w archiwum kontaktu w WebGGB przesłany link jest pojedynczy zatem chyba można śmiało przyznać że to wina dekstopowego gg. Także wypadałoby poprawić rozmieszczenie linków i załączników w archiwum komunikatora.

        Komentarz

        Pracuję...
        X