Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Brak listy plików w "Załączniki" w oknie rozmowy GG 11 (b. 6174)

Doświadczony GGadacz Awatar DarekWa

Exclamation Brak listy plików w "Załączniki" w oknie rozmowy GG 11 (b. 6174)

Cześć,

Zauważyłem, że po otrzymaniu lub wysłaniu plików w oknie rozmowy GG 11 (b. 6174) nie pojawia się ich lista w "Załącznikach" w wysuwanym z prawej strony oknie.

Przechwytywanie.JPG

Awatar miclaz
    Marka tel.
    SEMC
    Model tel.
    Xperia Mini Pro - SK17i
    FW telefonu
    Android 4.0.4
    Cześć , lista plików którą otrzymałeś lub wysłałeś jest obecnie dostępna w sekcji Dysk (Odebrane - Wysłane). W załącznikach przy kontakcie (Twój screen) tam zapisuje chyba tylko same linki.

Doświadczony GGadacz Awatar DarekWa
    ale np. w wersji webowej pokazują się ikony plików na głównej stronie z konkretnych rozmów i potem w widoku archiwum.
    Jest tu jakaś niespójność wg mnie, albo czegoś nie kumam w tej logice...

Przesłałem znajomemu link i rzeczywiście się tam pojawił. Natomiast w archiwum na karcie rozmowy z prawej strony w części załączniki pokazują mi się dwie ikony do tego linku jak również na karcie załączniki, też pokazują się dwie ikony choć w rozmowie link przesłany był raz.

Rozmowy.JPG
    Załączniki.JPG
    Ostatnio edytowane przez DarekWa ; 29.02.2012 o 23:17

Awatar miclaz
    Marka tel.
    SEMC
    Model tel.
    Xperia Mini Pro - SK17i
    FW telefonu
    Android 4.0.4
    Też zauważyłem że link przesłany raz mnoży się, u mnie w zasadzie to troi się w archiwum kontaktu w zakładce Załączniki i obok kontaktu rozmowy załączniki też.Natomiast w archiwum kontaktu w WebGGB przesłany link jest pojedynczy zatem chyba można śmiało przyznać że to wina dekstopowego gg. Także wypadałoby poprawić rozmieszczenie linków i załączników w archiwum komunikatora.

Uprawnienia umieszczania postów