Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapamiętywanie ostatniego opisu po opuszczeniu GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zapamiętywanie ostatniego opisu po opuszczeniu GG

    nie znalazłem takiej sugestii, ale we wszystkich wersjach aplikacji nowego GG czy to desktopowej, mobilnej czy via web przydałaby się opcja zapamiętywania przez GG ostatnio ustawionego opisu. Chodzi o to, że jeśli ustawię jakiś opis i wyłączę GG to chciałbym aby mimo ustawień z jakim statusem GG ma się uruchamiać wszystkie aplikacje pozostawiały ostatnio ustawiony przeze mnie opis.

    Teraz ten opis przy uruchamianiu apek jest kasowany

    #2
    Darek, nie jestem pewna czy o to konkretnie Ci chodzi, ale jeśli tak, to jest już taka opcja, dostępna po wybraniu w wersji desktopowej: GG >> Ustawienia >> Komunikator >> Status i opisy >> Po zalogowaniu do GG ustaw status na: Taki, jaki miałem poprzednio. Czy wówczas opisy nie są ustawiane?

    Komentarz


      #3
      Nie ma takiej opcji

      Komentarz


        #4
        Jest taka opcja, gwarantuję Ci

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
          Darek, nie jestem pewna czy o to konkretnie Ci chodzi, ale jeśli tak, to jest już taka opcja, dostępna po wybraniu w wersji desktopowej: GG >> Ustawienia >> Komunikator >> Status i opisy >> Po zalogowaniu do GG ustaw status na: Taki, jaki miałem poprzednio. Czy wówczas opisy nie są ustawiane?
          Paulina, desktop nie pamieta opisow a chce aby status przy uruchamianiu byl taki jaki zdefiniowalem z opisem jaki zostawilem przy wylaczaniu Gg

          Komentarz


            #6
            Darek, ustawiłam opis, zaznaczyłam opcję, o której pisałam wcześniej, wyłączyłam komunikator poprzez GG >> Zakończ, włączyłam ponownie, komunikator włączył mi się z identycznym opisem i statusem, zatem u mnie jest ok, GG 11.0.0.6147.

            Komentarz


              #7
              Tak, ale musisz wpisać ten opis w opcjach. A tu chodzi, aby pamiętał ten ostatio ustawiony opis po wyjściu z GG. BO co jak, ktoś zmienia ciągle opisy to ciągle by musiał też zagłębiać się w opcjach.

              Komentarz


                #8
                Nie chodzi mi o opis wprowadzany w ustawieniach, ale w standardowym polu do wprowadzania opisów.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
                  Darek, ustawiłam opis, zaznaczyłam opcję, o której pisałam wcześniej, wyłączyłam komunikator poprzez GG >> Zakończ, włączyłam ponownie, komunikator włączył mi się z identycznym opisem i statusem, zatem u mnie jest ok, GG 11.0.0.6147.
                  Ale ma pamiętać opis ale status nie ma być taki jak przy wyłączeniu a taki jaki ustawiłem aby był zawsze przy uruchomieniu, w opcjach aplikacji. Czy to jest zrozumiałe?

                  Komentarz


                    #10
                    W takim wypadku nie ma takiej możliwości. Zgłosiłam sugestię.

                    Komentarz


                      #11
                      Nie zapisuje opisu. Ja niestety muszę w ustawieniach ustawić sobie jaki opis mi ma ostawiać po zalogowaniu.

                      Komentarz


                        #12
                        Paulina a na iOS tak to po prostu działa. Dzięki

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X