Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okno rozmowy z zakładami nie kasuje danych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Okno rozmowy z zakładami nie kasuje danych

    Witam

    Jest taki problem jak ustawiłem w ustawieniach zakładkowe okno rozmowy to po zamknięciu okna i otworzeniu nowego kontaktu z listy otwiera mi okno nadal ze wszystkimi rozmowami. Czy to błąd producenta GG11 czy to można w ustawieniach zmienić?

    #2
    To raczej tak miało działać. Jak zamkniesz całe okno to przywraca ci wszystkie zakładki po ponownym otwarciu. Musisz zamykać wszystkie zakładki - wtedy nie są przywracane. I fakt, mogła by gdzieś być opcja "zamknij wszystkie zakładki", np po prawokliku na zakładkach.

    Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

    Komentarz


      #3
      No niby tak ale jaki w tym sens jak bede prowadził 10-20 rozmów w oknie i potem chce zamknąć wszystkie to co muszę klikać 20 razy bez sensu. Patrzyłem jak na razie nie ma takiej opcji w prawokliku.

      Komentarz


        #4
        a jak przytrzymasz "Escape" to się nie zamkną wszystkie? w GG 8/10 działało

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
          a jak przytrzymasz "Escape" to się nie zamkną wszystkie? w GG 8/10 działało
          Nawet jeśli, to powinna być opcja zamknięcia wszystkich zakładek w prawokliku. A najlepiej takie opcje, jak w przeglądarkach internetowych, czyli "Zamknij wszystkie" i "Zamknij wszystkie oprócz aktywnej"

          Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

          Komentarz


            #6
            Jeszcze wyłapałem kolejny błąd niedogodność w oknach gadam sobie z 2 osobami w oknie na zakładkach i mi pojawiają się inne kontakty w oknie jako zakładki, aż się zdziwiłem jakim cudem.

            Druga nie dogodność to taka, że jak przychodzi wiadomość z innej zakladki nie widać tego bo tylko pojawiają się znaczki ale powinno to migać i myslę, że zakladki chyba powinny byc od dolu, a nie od góry lub zrobić wybór opcji.


            Trzecia sprawa to slabe albo praktycznie zerowe oddzielenie cienia rozmowy w oknie rozmowy. Czyli w danym momencie zlewa sie wszystko w jedno i trzeba doczytywac, odkąd przyszła wiadomośc.

            ESCpem zamyka ale po jednej sztuce.



            Jeszcze jedna wada wyłapana w oknie rozmowy zakladki zamiast sie kurczyc to zwijaja sie w liste rozwijana strasznie to jest lipnie zrobione

            Jak widać 12 miesięcy pracy i masa niedoróbek dziwne to podejście do tematu.
            Ostatnio edytowany przez amon; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz

            Pracuję...
            X