Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Dziwny problem z grami

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Exclamation Dziwny problem z grami

Problem polega na tym, że chcąc grać z mojego starego(pierwszego -podstawowego) numeru gg w gry - to osoba po drugiej stronie ma nieaktywną zakładkę z grami, lub ekran z grą jest czarny. U mnie wszystko działa jak powinno.
    Natomiast - jak założyłem nowy numer gg - okazuje się, że problem znika w 100% i swobodnie można między sobą zagrać;
    Od czego to może zależeć? Na jednym numerze działa a na drugim nie.
    Ostatnio edytowane przez aRoSnk ; 01.03.2012 o 18:04

Wskazany problem może być związany z kontem numeru po drugiej stronie, a nie koniecznie Twoim. Najpierw proponuje reinstall u Ciebie, jak i u tej drugiej osoby, a później usunięcie i dodanie się nawzajem do znajomych. Pamiętaj by usunąć katalogi robocze numeru z którym występuje problem przed ponowną instalacją. Niech ta druga osoba zrobi to samo. Tu masz ścieżki:

Windowsa XP, C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG

Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG

Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

,oraz

Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles

Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application

Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

Nic to nie daje, widocznie z tego numeru nie da się z nikim zagrać... :/

Kolega mówi mi, że przyczyną może być to, że jak dodaje mnie do listy kontaktów - to jakimś dziwnym trafem do grupy pomocnicy; Dlaczego - nie wiem.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Jeśli numer trafia do grupy Pomocnicy, to znaczy ze w systemie jest oznaczony jako bot.

hmm i co w związku z tym ?? Da się to jakoś naprawić??

Ok. Udało się - znalazłem problem - okazało się że dawno dawno temu włączyłem testowo "autoresponder-a", wyłączyłem go wtedy po jakimś krótkim czasie - jednak go nie usunąłem;
    Dzisiaj został usunięty i wszystko "śmiga".
    pozdrawiam

Ja mam problem ponieważ nie działa mi quiz. Normalnie mam kontakt 777 w grach a teraz ten kontakt jest niedostępny

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    XZ
    FW telefonu
    Android 8
    Cytat Zamieszczone przez dimitri Zobacz posta
    Ja mam problem ponieważ nie działa mi quiz. Normalnie mam kontakt 777 w grach a teraz ten kontakt jest niedostępny
    Jak nie działa tzn. że GG musiało wyłączyć tego bota/usługę

Uprawnienia umieszczania postów