Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem - brak dźwięku przy otwartym oknie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem - brak dźwięku przy otwartym oknie rozmowy

    Witam, nie wiem czy jest to problem, ale przy otwartym oknie rozmowy nie mam dźwięku przychodzącej wiadomości, natomiast jak okno rozmowy jest zminimalizowane, wszystkie dźwięki działają aż miło. Nie jest włączone wyciszenie rozmowy. Przy poprzednich buildach, problem u mnie nie występował.
    Komunikator: 11.0.0.6174
    System: Windows 7 x64
    sigpic

    #2
    To jest celowe działanie, przy otwartym, aktywnym oknie rozmowy nie ma dźwięku przychodzącej wiadomości. Dźwięk pojawia się przy oknie zamkniętym lub zminimalizowanym.

    Komentarz


      #3
      Czyli rozumiem, nie ma możliwości włączenia powiadomienia dźwiękowego o wiadomości kiedy okno jest zmaksymalizowane ? Cóż, przyznam, że było to dość użyteczne kiedy odchodziło się od komputera.
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Nie, obecnie nie ma takiej możliwości, natomiast zgłosiłam sugestię, żeby był ten dźwięk. Problem w tym, że jedni chcą dźwięku przy otwartym oknie, drudzy piszą, że to bez sensu.

        Komentarz


          #5
          Zawsze można wprowadzić opcje wyłączenia tego dźwięku, o ile pamiętam tak było do tej pory.
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Dobrze, sugestię zgłosiłam już do rozpatrzenia

            Komentarz


              #7
              Fajnie, dzięki
              sigpic

              Komentarz


                #8
                @ridan
                Odchodząc od kompa zawsze możesz schować okno gg aby był dźwięk
                imho jest to dość wygodne rozwiązanie

                Osobiście bym zmienił jeszcze, aby dźwięku również nie było po stracie focusa, aby się pojawiał tylko gdy okno rozmowy jest schowane do paska.
                Tak było w gg8 (nie wiem jak w nowszych, pewnie tak samo) i świetnie to się sprawdzało.
                Myślę, że warto to przemyśleć i przywrócić tą funkcjonalność z poprzednich gg

                Komentarz


                  #9
                  Dzięki, zgłoszone

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
                    Dobrze, sugestię zgłosiłam już do rozpatrzenia
                    Coś długo rozpatrują...
                    Nie wiem, czy programiści GG, nie wiedzą, że takimi głupimi zmianami powodują odchodzenie użytkowników od tego komunikatora. Taka znana maksyma dla nich "Lepsze jest wrogiem dobrego... "

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X