Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie dochodzą wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie dochodzą wiadomości

    Moj problem polega na tym iz: bawilem sie zegarkiem w komputerze zeby oszukac pewien program.Bawiac sie zegarkiem mam na mysli przestawianie czasu zegarka o kilka godzin wczesniej a pozniej przestawiac na odpowiednia godzine(codziennie tak robie) i zauwazylem ze od czasu gdy zaczalem go przestawiac nie dochodza do mnie zadne wiadomosci od nieznajomych oraz czasem znikaja wiadomosci od znajomych ktorych jeszcze nie odczytalem. Czy ma to jakikolwiek zwiazek z tym przestawianiem zegarka, czy to tylko moje urojenie? i jak to naprawic?

    #2
    To na pewno nie wina zegara, sprawdzałem i normalnie wiadomości przychodziły.

    Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zainstalowanie GG na nowo.
    Ostatnio edytowany przez RetnaX; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Otóż od jakiegoś czasu (bodaj 3-4 tygodnie, potem dwa dni działało ok, potem znów nie) wiadomości, które piszę do swoich kontaktów dochodzą do nich, ale od nich do mnie już nie. Tyczy się to wszystkich, więc problem nie może leżeć z ich strony. Mają też różne wersje gg, nowe i te starsze.
      Ściągnęłam najnowszą wersję gg (wcześniej korzystałam z 7,7) i dalej jest to samo.
      Pamiętam, że kiedyś już miałam taki problem i chyba trwało to ponad pół roku, a potem samo się naprawiło. Nie chciałabym jednak znów czekać tak długo...

      Komentarz

      Pracuję...
      X