Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

eksport archiwum lokalnego na serwery

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    eksport archiwum lokalnego na serwery

    w changelogu najnowszym pisze że jest taka możliwość
    GG beta build 11.0.0.6174
    Dodano:
    - eksport archiwum lokalnego na serwery (ze starych wersji komunikatora)

    wybrałem żeby przeniosło mi profil z gg 10 i tak zrobiło mam archiwum ale tylko lokalnie gdy wchodzę przez mgg albo beta.gg.pl to mam tam tylko rozmowy odkąd zacząłem testować mgg na ios i uaktywniłem archiwum online a wcześniejsze rozmowy się nie wgrały na serwer.

    pytanie gdzie to jest i jak to zrobić żeby mi zgrało stare archiwum do archiwum online?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez sadowski; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Czy próbowałeś usunąć katalogi robocze GG11, usunąć program, a następnie zainstalować ponownie, żeby ponownie spytał o przeniesienie archiwum?
    Jeżeli po tej czynności sytuacja nie ulegnie zmianie, prosimy o zgłoszenie na bok@gadu-gadu.pl z opisem problemu i podaniem numeru GG.

    Komentarz


      #3
      Tak usunalem swoj profil najpierw z gg odinstalowalem calkowicie gg i potem recznie pliki pozostawione przez gg11 zainstaloealem na nowo, wybralem swoj profil z poprzedniej wersji gg wybralem zeby przenioslo z profilu ustawienia kontakty i archiwum wpisalem haslo do profilu gg sie uruchomilo i bylo ze trwa przenoszenie archiwum poczekalem skonczylo sie i w archiwum na gg mam cale archiwum ale jest to tylko lokalnie bo na mobilnym gg ani na web gg niemam rozmow ze starszego gg :/...
      Oki to juz pisze mam nadzieje ze to rozwiaze problem.
      Wiem ze to niedotyczy tego dzialu ale niechce robic tego samego posta, wiec czy bedzie mozliwosc zsynchronizowania rozmow z poprzedniej wersji mgg z archiwum online ? Moglo by byc to rozwiazane np poprzez aktualizacje gg wersji 2.x do 3.x i wykrycie profilu i zgranie archiwum z wrsji 2.x do archiwum online prze wersje mgg 3.x, badz przez skopiowanie pliku archiwum z tel na kompa i przez program to jakos zsynchronizowac. Zalezy mi bardzo na tym gdyz mam tam wazne rozmowy i chcialbym je zachowac i miec do nich latwy dostep przez archiwum online. Czy bedzie taka mozliwosc ? Albo czy moze dalo by rade zrobic to tak ze wyslac do was archiwum moje i wy byscie je jakos zgrali z tym na serwerze ?
      Ostatnio edytowany przez sadowski; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodano zapytanie

      Komentarz


        #4
        Zarówno w przypadku GG w wersji desktopowej, jak i mobilnej na androida i iphone, archiwum powinno się zsynchronizować i być widoczne w chmurze po aktualizacji. Zatem to wcześniejsze archiwum z mobilnego i z stacjonarnego, powinno się scalić i być widoczne wszędzie.

        Komentarz


          #5
          Generalnie powinna być opcja jak w GG 8/10: wskazywanie pliku archiwum i wymuszanie jego eksportu

          Komentarz


            #6
            Wersja desktopowa niestety sie nie synchronizue :/ napisalem juz do bok@gadu-gadu.pl jak doradzila "Paulina" a wersje mobilna sprawdze w weekend bo w domu mam kopie archiwum z poprzedniej werdji mgg

            Komentarz


              #7
              Dzięki, mamy Twoje zgłoszenie, będziemy się odzywać mailowo

              Komentarz


                #8
                zainstalowałem gg 2.3.0 na iPhone skopiowałem swój profil z kopi zapasowej i działało zaktualizowałem do wersji 3.0.2 uruchomiłem aplikacje i był w niej mój profil, wybrałem swój profil i poczekałem aż się załaduje i pobierze mi kontakty i jak już się to skończyło wszedłem w archiwum i jak było tak jest dalej w archiwum mam tylko rozmowy odkąd zacząłem testować gg na iPhone archiwum się nie scaliło ani to co było nie mam do niego dostępu z telefonu wyświetla się tylko archiwum online , wiec nie działa scalanie archiwum z poprzedniej wersji ani na PC ani na iPhone ;/, "Paulina" co w związku z tym ? i napisałaś że "Dzięki, mamy Twoje zgłoszenie, będziemy się odzywać mailowo " a nie dostałem od was żadnego maila jeszcze w związku z tą sprawą...
                Pozdrawiam i czekam na jakieś rozwiązanie z waszej strony, bardzo mi na tym zależy żeby scalić całe archiwum z tel i na PC w archiwum online.

                Komentarz


                  #9
                  to wiec tak teraz to się całkiem zje**** ;/, na mobilnym nie synchronizuje się archiwum z poprzedniej wersji, dobrym pomysłem było by dodanie tak jak w wersji na PC zapytanie czy przenieść poprzedni profil i ze trwa migracja archiwum. A co do tekstu z początku to tak w wersji na PC usunąłem całkowicie gg i wszystkie pliki które pozostały po gg11 zainstalowałem na nowo najnowsza wersje wybrałem żeby przeniosło profil i było ze trwa migracja archiwum zalogowałem się na web gg i dalej nie było starszych rozmów w archiwum online to wziąłem żeby usunęło profil z komputera i na nowo żeby go zaimportowało no i trwało to teraz dłużej ponad 30 min to pomyślałem że teraz poszło zalogowałem się na web ggi było więcej rozmów w archiwum i tak 2 sprawy pierwsza najgorsza ze te rozmowy co zaimportowało się ... każda wiadomość jest jako osoba rozmowa ;/ nie dość ze są podwójne rozmowy to wygląda to tak ze każda wiadomość potraktowało jako osobna rozmowę i jest po jednej wiadomości tylko zamiast scalić całą rozmowę, wygląda to tak R0Z0R84CK gg.jpg zrobicie cos z tym ? teraz mam zasyfione archiwum i się muli strasznie ;/

                  Komentarz


                    #10
                    niedawno wyszła nowa wersja gg build 6834 i dalej występuje w niej ten sam problem z importem archiwum ze starszej wersji gg ;/ chyba tak szybko tego nie naprawicie...
                    Qrix bo już skasowałeś mój poprzedni temat, tak bo może wtedy zaczną coś z z tym robić albo dawać jakieś konkretne informacje co do tego. Błąd występuje od pierwszej wersji gg i do tej pory nie naprawione na IOS wgl nie działa importowanie archiwum ;/

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X