Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wpisywanie emotikon z polskimi znakami oraz nie wyświetlanie ich

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wpisywanie emotikon z polskimi znakami oraz nie wyświetlanie ich

    Drażniącą mnie rzeczą jest, to, że wszystkie emotikony zawierające polskie znaki muszę wprowadzać z klawiatury z użyciem polskich znaków, aby były poprawnie wyświetlane u odbiorcy np. wpisując <mysli> (tak jak w starszych wersjach) pojawić się powinna emota <myśli> a nie ciąg znaków. Bardzo proszę rozważyć poprawę tego elementu, gdyż bardzo dużo ludzi korzystających z GG przyzwyczaiła się do wprowadzania emotikon z klawiatury, a nie wybierania z ich z menu, a uczenie się na nowo wpisywania niektórych emotikon jest dość uciążliwe.
    Drugą drażniącą mnie rzeczą w tym nowym GG dotyczącą emotikon jest brak wyświetlania ich w oknie wpisywania tekstu przed wysłaniem. To też jest różnica, która moim zdaniem po części zniechęca do korzystania z nowego GG.

    #2
    Popieram. Po pierwsze bardzo nie podoba mi się to, że nie widzę w oknie wpisywania emotikon przed wysłaniem. Na początku, kiedy ściągnąłem nowe GG, zastanawiałem się, czy coś źle wpisuję, ale nawet po wyborze z listy (czego nie lubię i nie robię) nie były widoczne te emotki.
    Po drugie też uważam, że komunikator powinien, tak jak wcześniejsze jego wersje, "rozumieć" polskie znaki w emotkach i nie uważać ich za ciąg znaków.

    Komentarz


      #3
      Popieram i już wspominałem o tym w jednym ze swych meili o becie I tam chyba pojawił się komentarz, że sugestia została zgłoszona. Mam nadzieję, że w finalnej wersji to się pojawi, bo jest serio uciążliwe

      Komentarz


        #4
        Co do polskich znaków, to nie pamiętam, żeby było to zgłaszane, więc prześlę to jeszcze raz. Jeśli chodzi o wyświetlanie emotek przed ich wysłaniem, to zgłaszaliśmy już to.

        Komentarz


          #5
          Oj przepraszam za tą nieścisłość. Napisałem tylko o nie wyświetlanie ikon w polu edytora... O polskich znakach zapomniałem Przepraszam

          Komentarz

          Pracuję...
          X