Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: gadu gadu się "przycina"

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

gadu gadu się "przycina"

Witam,
    Ściągnąłem ostatnio najnowsze gadu-gadu (o niebo lepsze). Dokładna wersja to 11.0.0.6174. Otóż mam z nim taki problem - piszę wiadomość do dowolnej osoby, wysyłam. Nagle, pisząc drugą wiadomość, gadu tak jakby przestaje odpowiadać na parę sekund, litery się zacinają, lecz po 10 sek się odcina, a wszystko co wstukałem zostaje wpisane. Ścinki są zupełnie losowe, pojawiają się w różnych momentach użytkowania, od zwykłego gapienia się na listę kontaktów (ścina i nie można tego schować/wyłączyć) po pisanie wiadomości/przeglądanie archiwum. Pracuję na Windowsie 7 z SP 1. Czy mogę coś zrobić żeby zniwelować ten problem?

Pozdrawiam.

edit: aha, nie wiem czy to ważne, ale używam Avasta jako programu antywirusowego.

Paulina
    Go
    Dziwne. Czy ktoś zauważył podobny problem? My niestety nie potrafimy tego powtórzyć.
    W oczekiwaniu na inne tego typu przypadki, Salivial, poproszę o wersję Win7. Czy w momencie, gdy zauważyłeś ten problem, przycięło się wszystko, czy tylko GG?

Jest to Win7 32 bit. Przycina się tylko i wyłącznie program GG.

Mam to samo. Posiadam Win7 64bit. Pisząc wiadomość, litery potrafią się przyciąć i nagle następuje szybkie wpisanie tekstu. Często gdy napiszę wiadomość i wciskając enter tej wiadomości nie wysyła, dopiero jak drugi raz kliknę to ją wyśle. Ogólnie zauważyłem to tylko z aplikacją GG, wszystkie inne chodzą OK. Od kilku dni przycinanie się GG powoduje, że muszę użyć magicznej kombinacji alt+ctrl+del i zakończyć proces działania ggapp i gghub, bo program po przycince nawet nie odpowiada.

Paulina
    Go
    Salivial, czy przy Twoim "przycinaniu" również musisz kończyć proces przez menedżer zadań?

Nie, tak jak napisałem, u mnie ścinki występują na max 10 sek, jeszcze nie zdarzyło sie, żeby gg się nie "odcięło" i nie zostało wpisane wszystko, czego sobie życzyłem ^ ^

Paulina
    Go
    W takim razie najprawdopodobniej to coś innego :/ Czy ktoś zaobserwował podobny problem?

Ja mam taki problem od początku jak wydano beta, że mi się co chwila zawiesza program i nic nie mogę zrobić

Zauważyłem ze gdy program mi się zawiesza to jego zasobożerność rośnie stosunkowo powoli do ponad 500 MB ramu (moj netbook ma 1 GB) zużywa przy tym jednocześnie 50 % CPU po czym jego ram nagle spada do ok 200 MB i się odwiesza jednocześnie zmieniając status na niedostepny i po chwili znowu na dostepny.
    Póki co uniemożliwia mi to korzystanie z GG11 i pracuje ciagle na GG10,5

Mam system xp sp3 32bit

Paulina
    Go
    Czy w tym czasie wysyłasz jakieś obrazki poprzez okno rozmowy?

Nie po prostu aplikacja sobie chodzi normalnie - ja przeglądam neta itp - i gdy zachodzi konieczność napisania czegoś klikam w słoneczko żeby mi się pojawiło na pierwszym planie no i wtedy się najczęściej zacina Gdy pisze z kimś to raczej mi się to nie zdarza
    Sprawdzałem czy przypięcie na stałe okienka na pierwszym planie coś pomoże niestety nie ;/

Reinstalacja i usunięcie wszystkiech katalogów z profilami od GG11 nic nie daje

Uprawnienia umieszczania postów