Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak dźwięku powiadomień

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zaglądamy też tam, szukamy gdzie się da. Problem w tym, że nie wiadomo, co wspólnego mają ze sobą telefony, na których nie działa. W najbliższej wersji poprawiliśmy kilka potencjalnych przyczyn, ale nie ma pewności, że były to wszystkie przyczyny.

    Komentarz


      #17
      okaże się po wydaniu nowej wersji, mam nadzieje, że wszystko będzie okey i będę zadowolony

      Komentarz


        #18
        Ha! Przed chwilą ni z tego ni z owego moje gg wydało dźwięk,co prawda tylko przy zminimalizowanej aplikacji,ale to i tak już coś Dodam że nie robiłam żadnych aktualizacji systemu.
        Nokia N8
        Symbian Belle
        Wersja Oprogramowania 111.030.0609
        Wersja Niestandardowa 111.030.0609.00.01
        Wersja Przeglądarki 7.4
        Wersja Flash 4.0

        Komentarz


          #19
          a u mnie tak nie ma bo dźwięk przy wygaszonym telefonie czy zminimalizowanej aplikacji jest potrzebne nie zawsze się trzyma telefon w ręku

          Komentarz


            #20
            QT 4.6.3 Nokia e52

            Komentarz


              #21
              Potrzebujesz chyba wyższej wersji QT...
              I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

              Komentarz


                #22
                E52 to starszy Symbian, tam najwyższą oficjalną wersją Qt jest 4.6.3 i nie wymagamy wyższej. Zobaczymy, może po nadchodzącej aktualizacji GG będzie OK.

                Komentarz


                  #23
                  Ja także potwierdzam brak dźwięków, jedynie występuje wibracja i to tylko wtedy gdy wyświetlacz jest aktywny i aktualnie jest włączone inne okno niż to w którym prowadzę rozmowę (np. lista kontaktów).
                  Natomiast rozsuwanie się okna nie występuje.

                  Komentarz


                    #24
                    niestety w zaktualizowanej wersji dzwięk nadal nie działa

                    Komentarz


                      #25
                      U mnie natomiast bez zmian, wszystkie feauture'y, łącznie z dźwiękiem i wibracją - działają.
                      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                      Komentarz


                        #26
                        @coopra, jaki masz telefon? z jaka wersja software?
                        Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                        Komentarz


                          #27
                          Już podawałem...
                          Nokia 500, symbian belle 111.020.0059, po hacku.
                          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                          Komentarz


                            #28
                            Jest hipoteza (jeszcze nie potwierdzona), że na brak dźwięku pomaga zainstalowanie w pamięci telefonu.

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez matemaciek Zobacz posta
                              Jest hipoteza (jeszcze nie potwierdzona), że na brak dźwięku pomaga zainstalowanie w pamięci telefonu.
                              Ja mam zainstalowane na można powiedzieć pamięci telefonu bo w noki n8 jest pamięć telefonu i pamięć masowa (ta wbudowana czyli te 16 GB) i na tel masowej mam zainstalowane a dźwięk nie działa

                              ---------- Post added at 17:19 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

                              Zamieszczone przez JakobEU Zobacz posta
                              Ja mam zainstalowane na można powiedzieć pamięci telefonu bo w noki n8 jest pamięć telefonu i pamięć masowa (ta wbudowana czyli te 16 GB) i na tel masowej mam zainstalowane a dźwięk nie działa
                              Sprawdziłem ... Zainstalowałem na pamięci telefonu i jest bez zmian tak że hipoteza jest nie prawdziwa

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X