Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak dźwięku powiadomień

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak dźwięku powiadomień

    Z niecierpliwością czekałem na nową wersję GG , bardzo się ucieszyłem kiedy się wreszcie ukazała, jednak moje szczęście nie trwało długo. Po wydaniu nowej wersji GG bardzo się rozczarowałem i stwierdzam, że Firma GG Network S A. nie potrafi nic zrobić porządnie.
    Błędy, które zaobserwowałem to:
    - problem z dźwiękiem powiadomień, którego nie ma i są tylko wibrację tak jak w wersji poprzedniej (3.0.5), w której tego nie poprawiono ani w wersji "3.0.5" ani w nowej gdzie błąd był znany z poprzedniej
    - po wpisaniu wiadomości i wysłaniu aplikacja się obniża w dół i kliknięcie ikony klawiatury jest wręcz nie możliwe
    - po wciśnięciu klawisza "Enter" wiadomość zostaje wysłana zamiast pisania od nowej lini
    - po wyjściu z aplikacji status i opis się kasuje i po ponownym uruchomieniu status jest taki jak w standardzie czyli bez opisu i "Dostępny"
    - brak ikony "Słoneczka" po zminimalizowaniu aplikacji widać tylko czarną kropkę, która przysłania logo operatora

    Zapewne nikt tych błędów nie poprawi i zostaną one tak jak są. Jak tak dalej pójdzie to dużo osób zrezygnuje z komunikatora GG i przejdzie na "Skype" który w wersjach na Android i iOS daje możliwość prowadzenia rozmów, rozmów wideo i czat z czego GG daje możliwość pisania wiadomości i nic po za tym, a aplikacja "Skype" na Symbianie działa stabilnie nie ma żadnych problemów co prawda nie ma możliwości prowadzenia rozmów wideo, ale można dzwonić gdziekolwiek się jest.

    Problem nowej wersji GG na telefonie Nokia N8 z systemem Symbian Belle.
    Ostatnio edytowany przez JakobEU; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Dzięki za skopiowanie tutaj części.

    Dodatkowo, ta górna belka (kwiatek w temacie o nowej wersji dodał screen'y), powstaje puste, zabugowane pole w którym to prześwituje tło pulpitu, a i naciskanie na tą malutką strzałeczkę jest niewygodne. ;/

    http://forum.gg.pl/attachment.php?at...6&d=1331273910
    http://forum.gg.pl/attachment.php?at...7&d=1331273911
    http://forum.gg.pl/attachment.php?at...8&d=1331274132
    http://forum.gg.pl/attachment.php?at...9&d=1331274133

    Tutaj dowody na bugi.

    Brak słoneczka to mały problem, ale kasowanie opisu, status i nową linijkę, jak i bugi - trzeba naprawić...
    Ostatnio edytowany przez coopra; [ARG:4 UNDEFINED].
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      To nie jest wątek zbiorowy, zmieniłem tytuł, proszę o niedopisywanie do wątku nowych błędów - lepiej stworzyć nowy temat.

      Komentarz


        #4
        Informacje o tym błędzie docierają do nas dość często, co jest o tyle dziwne, że u nas działa. Sprawdzimy to jeszcze. Czy ktoś może potwierdzić, że dźwięk mu działa? Warto pamiętać o tym, że dźwięku nie będzie jeśli telefon jest wyciszony.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez matemaciek Zobacz posta
          Czy ktoś może potwierdzić, że dźwięk mu działa? Warto pamiętać o tym, że dźwięku nie będzie jeśli telefon jest wyciszony.
          Potwierdzam,niestety że nie działają dźwięki,a telefonu ustawiony jest na profil ogólny,i wszystkie dźwięki są aktywne
          Zresztą wszystkie błędy z pierwszego posta potwierdzam, mam dokładnie tak samo


          Nokia N8
          Symbian Belle
          Wersja Oprogramowania 111.030.0609
          Wersja Niestandardowa 111.030.0609.00.01
          Wersja Przeglądarki 7.4
          Wersja Flash 4.0
          Ostatnio edytowany przez Przecinek78; [ARG:4 UNDEFINED].
          Nokia N8
          Symbian Belle
          Wersja Oprogramowania 111.030.0609
          Wersja Niestandardowa 111.030.0609.00.01
          Wersja Przeglądarki 7.4
          Wersja Flash 4.0

          Komentarz


            #6
            U mnie z kolei działa bez zarzutu
            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

            Komentarz


              #7
              @coopra, dźwięki też działają? Jaki telefon, która wersja Symbiana?

              Komentarz


                #8
                Nokia 500, symbian belle 111.020.0059
                działa dźwięk i wibracje
                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                Komentarz


                  #9
                  u mnie nie działają dźwięki... Możliwe ze to jest związane z bibliotekami Qt ...

                  Komentarz


                    #10
                    Mam zdaje się QT 4.7.3, fabrycznie w systemie...
                    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                    Komentarz


                      #11
                      Ja mam Qt 4.7.4

                      Komentarz


                        #12
                        Czyżby temat umarł? A może są już jakieś domysły co sprawia że u jednych działa wszystko a u innych nie?
                        Nokia N8
                        Symbian Belle
                        Wersja Oprogramowania 111.030.0609
                        Wersja Niestandardowa 111.030.0609.00.01
                        Wersja Przeglądarki 7.4
                        Wersja Flash 4.0

                        Komentarz


                          #13
                          ja miałem taki sam problem z dźwiękiem w starszej wersji gg na Noki E72 i znalazłem instalke z po za „Nokia Store” z biblioyekami Qt i wszystko działało a na drugim telefonie Nokia E63 pobrałem gg z „Nokia Store” i też dźwięki nie działały to z tych instalek wgrałem tylko biblioteki Qt i dźwięk działał ... Czyli wychodz na to, że winowajcą są te biblioteki Qt lub jest to uzależnione od wersji oprogramowania i telefonu "coopra" ma nokie 500 i inną wersje oprogramowania i mu działają dźwięki a ja i "Przecinek78" mamy taki sam telefon i wersje oprogramowania a dźwięk nie działa ...
                          Ostatnio edytowany przez JakobEU; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            #14
                            Z tego co czytałam na nokia Ovi store w recenzjach,problem dotyczy większej ilości modeli noki. Może warto byłoby, aby programiści tam też zajrzeli?
                            Nokia N8
                            Symbian Belle
                            Wersja Oprogramowania 111.030.0609
                            Wersja Niestandardowa 111.030.0609.00.01
                            Wersja Przeglądarki 7.4
                            Wersja Flash 4.0

                            Komentarz


                              #15
                              No no mogli by mogli )

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X