Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG gubi ustawienia prywatności

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG gubi ustawienia prywatności

    Mam problem mianowicie GG nie zapamiętuje ustawień prywatności. Wchodzę do ustawienia/moje konto/ustawienia prywatności aktywuję profil widoczny dla znajomych i tu pojawia się problem mianowicie z pozoru wszystko jest ok ale po restarcie GG nie zapamiętuje ustawionego profilu. Na stronie beta.gg.pl jest to samo z tym że wyskoczyła mi informacja (ustawienia zostały zapisane, ale wystąpiły błędy ustawień konfiguracji). Co ciekawe założyłem nowy numer i wszystko działa.

    #2
    Też to zauważyłem, po aktualizacji ktoś nieznajomy do mnie pisał, mimo iż miałem odznaczoną opcję otrzymywania rozmów od nieznajomych.

    Komentarz


      #3
      Czy opcja zapisywania ustawień na serwerze została włączona? GG >> Ustawienia >> Komunikator >> Pozostałe.

      Komentarz


        #4
        Tak opcja zapisywania ustawień na serwerze jest włączona mimo to nie działa.

        Komentarz


          #5
          Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C.
          Podaję ścieżkę:

          Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles

          Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application

          Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

          Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili, oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
          Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

          Proszę pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony:
          http://beta.gg.pl/info/pobierz

          Jeżeli po wykonaniu tych czynności błąd się powtarza, proszę o podanie numeru GG i systemu operacyjnego na PW lub napisanie zgłoszenia na bok@gadu-gadu.pl, zgłoszę Twój przypadek.

          Komentarz

          Pracuję...
          X