Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obcinanie opisu po zmianie statusu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Obcinanie opisu po zmianie statusu.

    Hej
    Zgłaszam kolejny błąd. Naświetlę problem przykładem, tak będzie najlepiej.

    Jeżeli mam opis dłuższy niż 15 znaków i ustawie go, z początku jest ok. problem pojawia się, gdy w trakcie trwania opisu zmienię status (przykładowo z "zaraz wracam" na "dostępny"). Wtedy, na opisie zamiast pełnego, mam obcięty do kilkunastu znaków.

    Przykład - przed zmianą statusu: "ogłaszamy casting na reklamę zajepasztetu "; po zmianie statusu zostaje obcięty do tej formy - "ogłaszamy cas...". Reszta gdzieś znika.

    trochę to przeszkadza, bo za każdym razem muszę ustawiać pełny opis na nowo
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    #2
    a może w ustawieniach masz nie zaznaczone opisy pełne... Wejdź w ustawienia nastęmpnie poszukaj sział kontakty i tam masz opisy i do wyboru (brak, pełne, skrócone) w orginale jest ustawione skrócone jak tak masz to zmień na pełne

    Komentarz


      #3
      Sa pełne...

      ---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 10:40 ----------

      EDT: Sprawdziłem wszystkie ustawienia. Tak czy siak, opis idzie w powietrze (podobnie status na dostępny) po zalogowaniu ponownym do GG, a po zmianie statusu tnie opis na kawałki.
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz

      Pracuję...
      X